Divan İstanbul'un İstanbul manzaralı Divan Teras'ında Ramazan keyfi

Divan Otelleri'nin lokantası ve teras barında Ramazan'a özel açık büfe ve fasıl keyfi.

27.5.2015

İstanbul'un merkezi lokasyonlarında olan Divan Pub Teras, Taksim manzaralı terası ile sizlere lezzet vaad ediyor. 

Divan Otellerinin Eşsiz konumu, lezzetli menüsü ile Dünya mutfağının başarılı yemeklerine menülerinde yer verene Divan Lokanta'ya ek Divan Pub Teras, akşam iş çıkışlarınızda arakdaşçevrenizle güvenle eğlenebileceğiniz nadide mekanlardan. Lezzet konusunda titiz davranan mekan usta şeflerle mutfağını renklendirirken, bar alanında uzman barmenler eşliğinde lezzetli kokteyller sunarak yoğun iş stresinizde gevşemenizi sağlıyor. 

Divan İstanbul'da Ramazan

Divan Pub Terası’nda, barbekü ve ızgara çeşitleri ile zenginleştirilmiş açık büfemiz Ramazan’ın tüm geleneksel lezzetlerini sunmak üzere sizin için hazırlanıyor. Ahenk Fasıl Grubu’nun eşlik edeceği iftar davetleri için,geri sayım fırsatının başladığı bu özel günlerde yaptıracağınız reservasyonlarda; 5 gün ve öncesi %50, 4 gün öncesi %40, 3 gün öncesi %30, 2 gün öncesi %20 ve 1 gün öncesi %10 indirim fırsatları sunuyor. Açık büfe sunulan iftarın kişibaşı ücreti 148TL'dir. 

Divan Pub Teras'ın dışında Divan İstanbul City'de ise Ramazan boyunca iftarda set menüler oluşturulacak. Kişibaşı fiyatı ise 75TL'dir.  


Ulaşım

Adres: Asker Ocağı Caddesi 34367 No:1 Şişli

Telefon: +90 (212) 315 55 00

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X