Dünyanın 1 numaralı DJ'i Hardwell İstanbul'da!

DJ Hardwell yeni turnesi "United We Are" ile 3 Ekim Cumartesi İstanbullu hayranlarıyla buluşmaya geliyor.

3.8.2015

"Spaceman", "Apollo", "Never Say Goodbye", "Young Again" ve yeni şovuna ismini veren "United We Are" gibi şarkıları ve pek çok isimle gerçekleştirdiği ortak çalışmalarıyla milyonlarca hayran kazanan Hardwell, İstanbul'u sallamaya geliyor!

Hollandalı asıllı electro house, DJ ve prodüktör Robbert van de Corput, bilinen adıyla Hardwell, dünya sıralamasında önemli djler arasında yer alır. 2013 ve 2014 yıllarının 1 numaralı Dj seçilen Hardwell, 4 yaşında piyano çalmaya başlayarak müzikle tanıştı. Ardından 13 yaşında büyük bir plak şirketiyle ilk sözleşmesini imzaladı. 14 yaşına kadar saygın kulüplerde DJ'lik yapmaya başalayan Hardwell 2006 yılında ilk projesi The Underdog Project'in remixi olan Summer Jam ile kulüplerin hit DJ'i olmaya aday oldu. Hardwell 2010 yılında kendi plak şirketini kurmuştur. Lansman konserinden hemen sonra yeni keşifler yaparak, bu yılın en iyi parçalarını çıkartmak üzere bir albüm hazırlığına başlamıştır.2011 yılında kendi radyo programı ve podcast olan Hardwell on Air programına başlamıştır. Şu an da dünyada birçok radyo'da yayını sürüyor. 

 

Deluxe Lounge:
Deluxe lounge bilet sahipleri ücretsiz premium içecek servisinin yanı Standart Alan'da serbest dolaşım hakkına sahiptirler. 18 yaşından küçük katılımcılar Deluxe Lounge’a ebeveyn refakatinde katılım gösterebilirler.


EKİ

03

2015

I Am Hardwell United We Are

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X