Dünyanın en büyük DJ'leri İstanbul'da!

İstanbul en iyi DJ'leri misafir etmeye devam ediyor. Sırada elektronik müzikseverlerin merakla beklediği Beat The Night var.

10.11.2016

Masalsı setleriyle dünyanın dört bir yanına büyüsünü dağıtırken tüm popülerliğine rağmen gizemini hiç kaybetmeden deep house ustası Claptone, müziğine en yakışan şehirlerden İstanbul’a yeni bir ziyarete yine Beat The Night organizasyonuyla hazırlanıyor!

Düzenlediği etkinlikler ile eğlence dünyasında fark yaratan Beat The Night, dur durak bilmeden yeni etkinliklerini ve sürprizlerini açıklamaya devam ediyor. 

Beat The Night, Kasım ve Aralık aylarında Cumartesi geceleri gerçekleşecek olan etkinlikler kapsamında Claptone, Chopstick&Johnjon, Viken Arman, Charlotte De Witte, Joris Woorn & Kidnap Kid ve daha bir çok ismi Roxy sahnesinde ağırlayacak. 

Chopstick & JohnJon Roxy sahnesinde!

Derin, organik house müziği önce Berlin, ardından dünya sahnesinde üst sıralara taşıyan Suol’u yaratan dehalar Chi-Thien Nguyen ve John B. Muder, ya da on seneden uzun zamandır kullandıkları adlarıyla Chopstick and Johnjon, 19 Kasım Cumartesi akşamı bir süredir ihmal ettikleri İstanbul’un kalbini yeniden kazanmak için Burn Energy Drink ana sponsorluğuyla Roxy’e geliyor!

Tarih: 19 Kasım Cumartesi 

Açılış ve Kapanış sahnesi: Aksak, YANG

Bilet Fiyatı: 60TL 


Viken Arman Roxy sahnesinde!

Yola, deep house’un ambient’a uzandığı topraklarda dinleyicilerini mistik güçlere emanet etmek için çıkan Viken Arman, underground elektronik müziğin son yıllarda yükselen isimlerinden. Ermeni kökenlerinden gelen etnik bağlarını geçmişindeki klasik müzik ve caz eğitimleriyle birleştirerek karakteristik bir sound elde eden Fransız DJ ve prodüktor, İstanbul’da geçtiğimiz yıllarda katıldığı festivallerden kendisine hayran bırakarak ayrılmış olsa da henüz sahnenin tamamına sahip olamamıştı.

Gecenin açılış ve kapanış setleri ise Murathan Özbek ve Can Balta’dan. 2009’da kurduğu Fransız kolektifi Minimal Trip’in ardından bu sene hayat verdiği plak şirketi Denature Records ile pekçok alternatif müzisyenin de scene’e ilk girişlerine önayak olan bu ilham dolu isim ile dans dolu bir gece için ROXY’de

Tarih: 26 Kasım Cumartesi 

Açılış ve Kapanış sahnesi: Murathan Ozbek & Can Balta 

Bilet Fiyatı: 60TL


Raving George Roxy sahnesinde!

Oscar and The Wolf'un "You're Mine" single'ına yaptığı yepyeni remix prodüksiyonu ile Türkiye ve Avrupa'da radyo listelerinin üst sıralarına çıkan Raving George Roxy'de!

Tarih: 3 Aralik Cumartesi 

Açılış ve Kapanış sahnesi: Tangun, Sezer Uysal 

Bilet Fiyatı: 60TL


Joris Voorn Roxy sahnesinde!

Hollanda’nın medar-ı iftiharlarından Joris Voorn, hemen her gün çeşitli etkinliklerde boy gösterdiği Amsterdam Dance Event’in sıcağı geçmeden 9 Aralık'ta Beat The Night sunumu ve Burn Energy Drink ana sponsorluğuyla Roxy’de!

Gecede Joris Voorn’a bu sene kendi label ve müzikal gelişim platfomu Birds That Fly’ı hayata geçiren İngiliz müzisyen Kidnap Kid ve Procombo eşlik edecek.

Tarih: 9 Aralık Cuma 

Açılış ve Kapanış sahnesi:  Kidnap Kid , Procombo

Bilet Fiyatı: 60TL


Ulaşım

Adres:Cihangir, Sıraselviler Cad. Aslan Yatağı Sok. 1/3, Taksim/İstanbul

Telefon: (0212 ) 249 13 01

 

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X