Dünyanın en eğlenceli A Capella grubu İstanbul'a geliyor!

"Good Music in Town" konsepti çerçevesinde ilk olarak, tüm dünyada kapalı gişe gösteri yapan A Capella grubu The Voca People, 15 Ekim'de Black Box Istanbul'da müzikseverler ile buluşacak.

16.9.2014

70. yılını kutlayan Yapı Kredi ana sponsorluğundaki "Good Music In Town Konserleri" kapsamında dünyanın en eğlenceli A Capella grubu The Voca People, 15 Ekim'de İstanbul'da...

Voca People, vokal sesleri ve A Capella'yı modern beat-box ile harmanlayan; diller, kültürler hatta gezegenler arası köprü kuran dinamik, galaksilerarası müzikal bir tiyatrodur. 

2009 yılından beri dünyanın her yerinde, Güney Amerika'dan Amerika Birleşik Devletleri'ne, Kanada'ya, Avrupa'ya, Orta Asya'ya onlarca ülkede izleyicileri kendine hayran bırakan showlarıyla  Voca People, interaktif müzikal etkinliklerini New York, Las Vegas ve Paris’te son 2 sezondur düzenli olarak sahneledi. 2012 yılı Theatrical Experience dalında Lortel ödülüne layık görülen grup YouTube videoları 55 milyondan fazla izlenen grup, bembeyaz kostümleriyle sosyal medyada fenomen haline geldi. 2009 yılından beri dünyanın her yerinde gösteri yapan grup şimdide İstanbul'da...

Voca People müzikal, Dünya'ya çarpan ve evlerine geri dönmek için enerjiye ihtiyacı olan bir grup uzaylının hikayesini anlatmaktadır. Bu uzaylılar müzik ile iletişim kurmaktadır, çünkü müzik onların enerjisi ve yaşama gücüdür. Evlerine dönebilmeleri için daha çok müziğe ihtiyaçları vardır. Sloganları "Hayat müziktir ve müzik hayattır".

The Voca People, gösteri bilet fiyatları

1. Kategori - 155.00 TL

2. Kategori - 139.00 TL

3. Kategori - 112.50 TL

4. Kategori - 101.00 TL

5. Kategori - 84.00 TL

15 Ekim saat 21:00'de Uniq İstanbul’daki Black Box’da gerçekleşecek müzikal gösterinn biletlerine Biletix'den satın alabilirsiniz.

 

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X