Dünyanın En Etkili Gösterisi FUERZA BRUTA İstanbul'da!

Teknoloji ile sanatın bir araya geldiği çılgın gösteri FUERZA BRUTA, izleyicilerin 360 dereceyle izleyebilecekleri bir sahne ve akıllara durgunluk veren görsel efektler ile muazzam bir illüzyon yaşatacak.

10.11.2016

İspanyolca’da “Ağzı açık bırakacak, Şaşırtıcı, Heyecan verici” anlamına gelen Fuerza Bruta, bugüne kadar tüm dünyada 5 milyon kişi tarafından heyecanla izlendi.

De La Guarda’nın dünyaca ünlü yaratıcılarından Arjantinli dahi Diqui James’in sahneye koyduğu bu nefes kesen dinamik gösteri, dev kadrosuyla İstanbul’da izleyicilere müzik, su, dans ve akrobasi ile örülü muhteşem bir gösteri vadediyor. New York, Buenos Aires, Londra, Mexico, Pekin, Tel Aviv ve Miami'den sonra ilk kez Vakkorama’nın İstanbullularla buluşturacağı, Power Group imzası taşıyan dev prodüksiyon Fuerza Bruta, 16-23 Kasım tarihleri arasında Volkswagen Arena'da sahne alacak...

65 dakika hiç durmayan perfomansı ile tamamı interaktif gerçekleşen FUERZA BRUTA showda aniden gösterinin içinde kendinizi bulabilirsiniz. Başından sonuna kadar sizi etkisi altına alan bu gösteride çoşku, dans ve heyecan hepsi bir arada sunuluyor. Bir yanda koşan adamı izlerken birden çılgın dj sizi perfomansı ile ıslatabiliyor. Sahneyi seyirciyle buluşturan, seyirciyi çoşturan bu gösteri shovu 27 Kasım 2016 tarihine kadar Volkswagen Arena'da. 

Müzik, su, dans ve akrobasi hepsi bu gösteride!

Farklı sahne düzeni ile Latin Grammy Ödül Töreni’nde aday gösterilen bu dev şölen ile çok farklı bir deneyim sizi bekliyor!

Seyirciyle zihinsel bir bütünlük kuran, ilham ve yaratıcılığın bir arada yaşandığı 70 dakikalık bu dev gösteri 10 farklı bölümden oluşuyor.

Seyircilerin başlarının üstünde yürüyormuş gibi görünen bir performansçının maddesel ve içgüdüsel sahne ritmi ve koşusuna tanıklık edeceğiniz ilk bölümün ardından, sihirli bir şekilde havada beliren yarı saydam havuzda, sanatçıların kayarak gerçekleştirdiği performanslar, teknolojinin en üst seviyede kullanıldığı ışık oyunları,hayal gördüren imgeler, müzik ve güçlü hareketler ile yüksek düzeyde yoğunluk ve izleyicilerin aktif katılımı ile yapılan bir kutlama ile gösteri dev bir şölen hissi yaratıyor.

Dev vantilatörlerin oluşturduğu rüzgar gücü ile hava kabarcıklarının boyut değiştirdiği ve oyuncuların sahnede havada süzülmelerini sağlayan teknolojilerle, her şeyin mümkün olduğu hissini yaratacak gösteri, izleyicilere heyecan dolu yoğun duygular yaşatacak.

Müzisyenler ve oyuncuların havada uçmasını sağlayan dev vinçler, özel efektler ve ışıklarla dolu büyük bir görsel şovun bir parçası olacak bu performans ile 5 duyunuz ile deneyimleyip hissedeceğiniz bir atmosfer sizi bekliyor.

Gösteriye gideceklerin dikkatine!

  • Fuerza Bruta şovu oturma düzeni kullanmamaktadır. 65 dakika sürecek etkinlik boyunca ayakta olacaksınız ve etkinlik sırasında hareket etmeniz ve/veya katılımınız istenebilecektir.
  • Fuerza Bruta şovunda strobe ışıklar, yüksek ses, su, sis ve duman kullanılmaktadır.
  • Rahat kıyafetler giymeniz ve yanınızdaki eşyaları vestiyer ve/veya kilitli dolaplara bırakmanızı tavsiye ederiz.
  • Fuerza Bruta 13 yaş altı çocuklar için uygun değildir. Ebeveyn gözetimi tavsiye edilmektedir.
  • Volkswagen Arena’da sigara içmek kesinlikle yasaktır.
  • Flaşlı fotoğraf çekmek performansçıların güvenliği nedeni ile tüm şov boyunca yasaktır.

Etkinlik Takvimi

16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 Kasım 2016 / saat 21:00'de. 

KAS

16

2016

FUERZA BRUTA

Mekan :
Saat :

BİLET FİYATI : 250 TL
 

Ulaşım

Adres: Çamlıtepe, A, Ayazağa Cd. No:4 Sarıyer / İstanbul

Telefon: (0212) 377 67 00

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X