Efsane sanatçı Jack White, Black Box Sahnesi'nde!

The White Stripes ile hayatımıza giren pek çok kez Grammy Ödülü kazanan Jack White, Babylon işbirliğiyle İstanbul'da konser vermeye geliyor.

4.11.2014

Jack White, Babylon'un kabına sığmayan konser serileri kapsamında Türkiye'de ilk kez 7 Kasım Cuma akşamı Garanti Bankası ana sponsorluğunda Black Box İstanbul'da!

Başarılı Grammy Ödüllü sanatçı Şubat 2011'de dağılan The White Stripes grubuyla tanındı. İlk solo albüm çalışması olan Blunderbuss'ı çıkaran sanatçı  White, The Raconteurs ve The Dead Weather gruplarının da kurucu üyesidir. 2007 yılında Rolling Stone dergisinin yaptığı "En İyi 100 Gitarist " sıralamasında U2' nun efsanevi basçısı The Edge ve Cazcı Kardeşlerin gitaristi Steve Cropper gibi yıllanmış sanatçıları geride bırakarak 17. sırada yer alan Jack White, Babylon sponsorluğunda İstanbul'da konser vermeye hazırlanıyor. 

Amerikalı yapımcı, aktör, multi-enstrümantalist rock müzisyeni ve besteci birçok meziyeti üzerinde taşıyan Jack White'ı dinlemeye hazır mısınız?

1999 yılında The White Stripes ile birlikte hayatımıza giren, "Fell in Love with a Girl", "Seven Nation Army", "Jack", "Icky Thump" gibi hitlere imza atan ve Meg White ile arkasında pek çok başarılı albüm bırakan Jack White, ilk solo albüm çalışması olan Blunderbuss'ı 2012’de yayımladı. Sınırlı sayıda satışa sunulan avantajlı ön satış biletleri için www.jackwhiteistanbulda.com adresine giriş yaparak bilet kodunuzu almanız gerekmektedir. Sınırlı sayıda avantajlı biletler 120TL yerine 80TL ve sadece iki gün için satışta olacaktır. 

Jack White Konser Bilet Fiyatları 

Ayakta: 120 TL

Tribün: 150 TL

Premium Tribün: 170 TL

Tribün (Kıstlı Görüş): 50 TL

Ayakta - Avantajlı Dönem - 80.00 TL

Jack White Fan Club - 80.00 TL

Premium Tribün - 170.00 TL

Tribün - 150.00 TL

Ayakta - 120.00 TL

Tribün - Kısıtlı Görüş - 50.00 TL

7 Kasım Cuma saat 18:00'de kapıları açılacak konserikaçırma!

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X