Elektronik müziğin duayeni Armin van Buuren İstanbul'a geliyor

5 kez dünyanın 1 numaralı DJ'i seçilen, elektronik müzik dünyasının duayen ismi, Armin van Buuren, “Armin Only Embrace” dünya turnesi kapsamında 30 Eylül’de Ora Arena’da!

16.5.2016

Armin van Buuren’ın solo seti, Mr. Probz, Kensington, Eric Vloeimans, Cimo Frankel, Betsie Larkin ve Angel Taylor’ın canlı performansları, muhteşem sürprizler ve çok daha fazlasıyla dolu Armin Only Embrace, elektronik müzikseverleri İstanbul’da daha önce eşi benzeri görülmemiş bir prodüksiyon ve şovla buluşturmaya geliyor!

6 saat sürecek muhteşem bir şovla binlerce müzik severe unutulmaz anlar yaşatacak olan Armin Only Embrace, 30 Eylül’de Ora Arena'da sizlerle!

VIP Alan:
Etkinlik alanı içerisinde ayrıcalıklı görüş açısına sahip VIP alanı bulunacaktır. VIP bilet sahipleri ayrıcalıklı giriş ve alan hakkının yanı sıra, standart alan içerisinde de serbest dolaşım imkanına sahiptirler. VIP biletleri ücretsiz yiyecek – içecek servisini kapsamamaktadır.

Sky Box Localar:
Etkinlik alanı içerisinde ayrıcalıklı görüş açısına sahip ve ücretsiz yiyecek – içecek servisini kapsayan VIP Sky Box Localar bulunacaktır. Loca talepleri için: info@onecolony.com.tr


Tüm biletlerde ekstra güvenlik önlemi vardır. Biletix harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu tamamen katılımcıya aittir. Etkinlik giriş kapılarında tüm biletler sistem tarafından elektronik ortamda kontrol edilecektir. 

EYL

26

2016

Armin Only Embrace

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X