En leziz iftar menüleri Renaissance Istanbul Bosphorus Hotel’de

Renaissance Istanbul Bosphorus Hotel iftar sofraları için hazırladığı birbirinden seçkin iftar menüleriyle misafirleri lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

25.6.2014

Renaissance Istanbul Bosphorus Hotel, 11 ayın sultanı Ramazan’ı Art’s Restaurant’ta sunulacak zengin iftar menüleri ile  karşılıyor. Ramazan klasikleri olan serpme iftariyeliklerden çorba çeşitlerine, zeytinyağlılardan ızgaralara ve enfes tatlılara kadar birçok farklı alternatif sunan Otel’de her damak zevkine hitap eden fiyat ve seçenekte lezzetleri bulmak mümkün. Otel’in deneyimli şefleri tarafından her biri titizlikle hazırlanan iştah açıcılar, ana yemekler, tatlılar ve içeceklerin yanı sıra Çökertme kebabı, Safranlı yoğurt eşliğinde sunulan etli vişneli pazı dolması, Kuzu incik gibi özgün lezzetler de yer alıyor. 

Renaissance Istanbul, Ramazan’da sıra dışı tatları keşfetmek isteyenlere enfes öneriler sunuyor. Tatlılarıyla da oldukça iddialı olan Otel, gül dondurması eşliğinde sunulan güllaç ve portakal dondurması eşliğinde servis edilen irmik tatlısı ile geleneksel ramazan sofralarının keyfini farklı bir dokunuşla tekrar yaşatıyor.

Otel’in eşsiz Boğaz ve Tarihi Yarımada manzarasına sahip salonunda özel iftar davetlerine de evsahipliği yapan Renaissance Istanbul Bosphorus Hotel’de set iftar menüleri kişi başı 75 TL’den başlıyor. 

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X