Envai Kahve'de lezzetli bir mola

Gayrettepe’de kahveleri ile mahalle kültürünü yeniden yaşatan ve kısa sürede müdavimleri olan Envai Kahve, sanat ile kahveyi buluşturuyor.

20.9.2015

Bir mekan düşünün... Ferah, sessiz, içten... Gayrettepe'de mahalle kültürü ile hizmet veren günün her saati oturup bir kahve molası vereceğiniz Envai Kahve, hem damağınıza hem de ruhunuza hitap edecek.

Gayrettepe'nin ara sokaklarında yarattığı sıcak, samimi ortamıyla dikkat çeken Envai Kahve, butik kahveciliği sanatla bir araya getiriyor. 3.dalga kahve duraklarının en yenilerinden olan Envai'nin kahvelerinin lezzetini bir kenara bırakıyoruz ve şehrin kalabalığında sakin bir alan yaratan bahçesine sizi götürüyoruz. Burada huzurlu dakikalar geçirirken mekanın demir başı Patron ile oyun oynabiliyorsunuz. Envai'nin maskotu Patron her saat sizinle oyun oynamaya hazır bekliyor.

Kahveler kültürünü sanat ile birleştiren Envai'nin her duvarı size bir mesaj veriyor. O gün ruh haliniz nasılsa ona uygun bölümde oturarak kahve içebilirsiniz. Irish Coffee'sini denemenizi tavsiye ederiz.

Lezzetli kahvelerinin yanısıra belirli günlerde düzenledikleri müzik, söyleşi etkinlikleri ile sanatı da kahveyle birleştiriyor. Her hafta muhakkak bir etkinlik gerçekleştiren mekanın etkinliklerini Facebook adreslerinden takip edebilirsiniz


Ulaşım

Adres: Gayrettepe Mah. Süleyman Bey Sok. No:1 Dükkan: 2C Beşiktaş

Telefon: +90 (555) 315 87 19

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X