Eurasia Moto Bike Expo Fuarı başlıyor!

Motorsiklet tutkunlarının merakla beklediği fuar Eurasia Moto Bike Expo Fuarı, 26 Şubat – 01 Mart 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde ziyaretçilerine kapılarını açacak.

23.2.2015

Motosiklet ve Bisiklet Fuarı, Eurasia Moto Bike Expo Fuarı bu yıl yenilikler ve çılgın showlarlar dolu...

istanbul motosiklet fuari

Dünya Fuar Yapım Ltd. Şti'nin her sene düzenlediği Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı bu senede meraklılarını şaşırtacak teknolojik araçlarla dolu. Yurt içinde düzenlemiş olduğu Eurasia Moto Bike Expo Fuarı ve Isıtma, Soğutma, İklimlendirme fuarlarından edinmiş olduğu bilgiyi ve tecrübeyi, sektördeki gelişmelere ve büyümelere paralel olarak uluslararası arenaya taşımaktadır.

fuarRusya, Ukrayna, Kazakistan, Türkmenistan ve Irak gibi ülkelerde ses getiren fuarlara imza atarak katma değerli organizasyonlar ortaya koymuş ve tecrübelerini bu ülkelerle paylaşmıştır.

Motosiklet, bisiklet klüplerinin ve derneklerinin de katkıda bulunduğu fuarda motosiklet ve bisikletlerin yanı sıra kasklar, sürücü giysileri, gözlükler, montlar, eldivenler, botlar, çizmeler, lastikler, modifiye ve performans kitleri, özel yağlar ve katkı maddeleri dahil, pek çok aksesuar ve ekipmanları sergilenecek. Katılımcıların yanı sıra özel gösterilerinde yapılacağı fuarda Motorsiklet gösterilerinde; Rok Bagoros, Stell Silencerz Team, Throttlerz, Bisiklet showu ile de Thomas Öhler fuar boyunca özel gösteriler gerçekleştirecek. 


Motosiklet Fuarı 26 Şubat Perşembe günü saat 13.00'de açılışını gerçekleştirecek. Ve 01 Mart tarihine kadar gezilebilecektir. Ulaşımın rahat olduğu İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo'da 4 gün boyunca gezilebilecek fuarı, ajandanıza not etmeyi unutmayın.

ŞUB

**

2015

2015 Moto Bike Expo Fuarı

Mekan :
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X