Fatoş'un Mutfağı'nda lezzet sizi bekliyor

Ailesinden ayrı yaşayan, ev yemeği, hatta anne yemeği özlemi çekenler için açılmış Moda'nın lezzetli durağı Fatoş'un Mutfağı size sebzeyi sevdiriyor.  

7.9.2016

Kadıköy’e yolunuz düşerse Moda’ya doğru, 1998 yılından beri Moda’da Ev Yemekleri servisi sunan Fatoş’un Mutfağı’na uğramanızı tavsiye ederim. Fatoş Hanım, yaklaşık 20 yıldır, yaptığı leziz yemeklerle misafirlerinin gönlünü fethetmiş durumda.

Anadolu yakasında Kadıköylülerin uğrak mekanı olan Fatoş'un Mutfağı, küçükcük bir mekan olmasına rağmen içine kocaman duyguları sığdırmış. Güler yüzü, samimiyeti, lezzeti en önemlisi Anne sıcaklığını sığdırmış, bir mekan. Fatoş Hanım, her gelen misafirine sunduğu harika menüsüyle sebze yemeğini sevdirmiş. Kereviz, Bamya, Barbunya, Enginarın en lezzetlisi bu mutfakta pişiyor. Yiyenin canı bir daha çekiyor. Sebze yemekleri ile vejeteryanlar için mükemmel tercih olurken etseverler için nefis köfte ve et yemekleri yapıyor. 

Cana yakın, sıcak, dostane bir tasarıma sahip olan mekanın bir özelliği de tüm yemeklerinin porselen kaplarda servise sunulması…

Ben, geçenlerde gittim, etli enginarına bayıldım. Mutlaka tavsiye ediyorum. Bu arada hepsinden azar azar bir şef tabağı da hazırlatabilirsiniz.

Her şey çok leziz, sağlıklı ve özenli…

Şimdiden afiyet olsun.

Ulaşım

Adres: Caferağa Mahallesi, Dr. Esat Işık Caddesi, No 9/A, Kadıköy, İstanbul

Telefon: +90 (212) 330 88 83

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X