Ferzan Özpetek’in Türkiye’deki ilk imza günü D&R Kanyon’da!

Can Yayınları ve D&R’dan yeni yıl sürprizi: Ferzan Özpetek’le ilk buluşma! İstanbul Kırmızısı’nın okurla buluştuğu Şubat ayından bugüne, Ferzan Özpetek hayranlarının merakla beklediği ilk imza buluşması Kanyon'da sizleri bekliyor.

21.12.2014

2014 yılı boyunca çok satan ve çok konuşulan İstanbul Kırmızısı, efsanevi yönetmen Ferzan Özpetek’in ilk kitabıydı. Sinema serüvenindeki olağanüstü başarısına ek olarak, edebiyatta da iddialı bir çıkış yakalayan yazar, Türkiye’deki ilk imzasını bu hafta D&R Kanyon’da gerçekleştiriyor!

Can Yayınları ve D&R’dan yeni yıl sürprizi: Ferzan Özpetek’le ilk buluşma!

İstanbul Kırmızısı’nın okurla buluştuğu Şubat ayından bugüne, Ferzan Özpetek hayranlarının merakla beklediği ilk imza buluşması, 26 Aralık Cuma günü saat 17:00’de D&R Kanyon’da gerçekleşecek. Türkiye’de olduğu gibi Avrupa’da da büyük ilgiyle karşılanan roman, kısa sürede on binlerce okurun başucu kitapları arasına girdi.

kanyon imza günüHiçbir şey aşktan daha önemli değildir!’

Ferzan Özpetek, doğup büyüdüğü şehir olan İstanbul'u yıllardır uzaktan gözlemliyor. Bu sevginin ve hüznün romanı olan İstanbul Kırmızısı, sanatçının sinema eğitimi için İtalya'ya gidişine kadarki İstanbul yaşantısından izler taşıyor. Mesafelerle ölçülebilen uzaklığın kişiyi bir şehre ait olmaktan alıkoyamayacağını, önemli olanın şehirde yaşamak değil, şehri yaşatmak olduğunu gösteriyor. 

Karıyerine yönetmen kimliğine ek, yazar kimliği ekleyen Ferzan Özpetek'in romanı İstanbul Kırmızısı'nı satın almak isteyenler için fiyatı 14TL'dir. 

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X