Film Hafızası'ndan Tematik Geceler

Sinemaseverlere alternatif bir sinema içeriği sunmak üzere faaliyet gösteren sosyal sinema platformu Fil’m Hafızası, Star Wars konsepti ile yeni bir sinema partisine hazırlanıyor.

4.5.2015

Sosyal sinema platformu Fil’m Hafızası, BELONG adlı yeni bir parti serisi başlatıyor. Kült filmlerden yola çıkarak düzenlenecek BELONG partileri, sanat, eğlence, sosyalleşme ve interaktiviteyi bir arada sunan özgün bir deneyim vaad ediyor.

Fil’m Hafızası’nın İstanbul’daki parti hayatına yeni bir soluk getirmeyi hedeflediği BELONG partilerinin ilki Star Wars konsepti ile Cihangir Sıraselviler'in özgün mekanlarından Nublu İstanbul'da gerçekleşecek. Star Wars filminin hayranları başta olmak üzere tüm sinemaseverleri ve hafta içi de olsa partilemek benim işim diyen herkesi bir araya getirecek Star Wars temalı BELONG partisinde, DJ kabininde Orkun Bozdemir yer alacak. Eklektik müzik zevki, üst düzey DJ'lik tekniği ve dans müziğine dair geniş vizyonu sayesinde Türkiye'nin en saygın ve en yoğun takvime sahip DJ'lerinden biri olan, kulüp ve festivallerin aranan ismi Orkun Bozdemir geceye özel olarak hazırlayacağı Star Wars temalı müzikleriyle de katılımcılara benzersiz bir deneyim sunacak. “Star Wars kostümüm var nereye giysem”, “ışın kılıcımı kapıp nereye gitsem” diye kara kara düşünenleri de huzura erdirecek partide, aynı zamanda geceye özel kokteyller, yarışmalar ve ZET desteğiyle sergilenen Star Wars konseptli özgün tasarımlar yer alacak. Star Wars temalı BELONG partisinin biletlerini Biletix web sitesinden, satış noktalarından ve etkinlik akşamı mekan girişinden temin edebilirsiniz. Bu özel etkinlik için biletler sınırlı sayıdadır.


MAY

06

2015

Star Wars Sinema Partisi

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X