Film Müzikleri Pera Müzesi’nde Barış için Çalıyor

Barış için Müzik Vakfı ve Pera Müzesi iş birliğiyle ortaya çıkan “Müze’de Barış için Müzik!” konser serisi her ayın son Genç Çarşamba’sında Pera Müzesi’nde gerçekleşiyor.

22.1.2017

Çarşamba’sında Pera Müzesi’nde gerçekleşiyor. Edirnekapı’da imkânları sınırlı olan çocuk ve gençlere ücretsiz müzik eğitimi veren Barış için Müzik Vakfı, şimdi de Pera Müzesi ile ortak bir projeye imza atıyor. Bugüne kadar eğitim verdiği 6000 çocuk arasından yaylı müzikte gelecek vaat eden bir grupla, Müze’de Barış için Müzik! konser serisini düzenliyor.

Film Müzikleri Yaylılarda! sloganıyla yola çıkan etkinlik, sanatın her çocuk için erişilebilir olmasından yola çıkıyor. Aynı Barış için Müzik Vakfı gibi!

Pera Müzesi

Kurucusu Mimar Mehmet Selim Baki’nin gençlik hayali olan vakıf Barış için Müzik Oluşumu olarak hayata başladıktan sonra 7-20 yaş arası binlerce çocuğa müzik eğitimi vermeye vakıf olarak devam ediyor.

Müze’de Barış İçin Müzik konserleri Suna ve İnan Kıraç Vakfı Oryantalist Resim Koleksiyonu’ndan derlenen “Kesişen Dünyalar: Elçiler ve Ressamlar” sergi katında düzenleniyor.

Pera Müzesi’nin harika atmosferiyle birlikte bu harika konseri kaçırmayın!

OCA

25

2017

BARIŞ İÇİN MÜZİK KONSERİ

Mekan :
Saat :

BİLET FİYATI : 20 TL
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X