Flamingo Restaurant&Bar'ın bahçesi açıldı!

Havaların ısınmasıyla birlikte, harikulade lezzetleri misafirlerine açık havada sunmanın keyfini yaşayan Flamingo Restaurant&Bar; Akdeniz mutfağının en sevilen tatlarını “Flamingo Bahçe” ye taşıyor!

25.8.2014

Flamingo Restaurant & Bar, Flamingo Bahçe'de yazın tadını çıkarı.

Lezzet ve eğlencenin en kaliteli adresi Flamingo Restaurant&Bar;  kendine has sunumu ve mönüsünde yer alan Akdeniz mutfağının en sevilen tatlarını, yazın gelişiyle birlikte kullanıma açtığı “Flamingo Bahçe” sinde devam ettiriyor. Flamingo Restaurant&Bar’ ın rahat, keyifli ambiyansının devamı olan”Flamingo Bahçe”; bahçe konseptinin farklı bir örneğini sergiliyor.

Yüksek hizmet kalitesiyle, kapısından içeri girer girmez lüksü ve ihtişamı bir arada sunan Flamingo Restaurant&Bar; iştah arttırıcı başlangıçlarından Orkinos Tartar, Ahtapot Carpaccio, Füme Ahtapot ve Çıtır Karides gibi hafif ama lezzetli deniz ürünlerini size huzur verecek “Flamingo Bahçe”  de sunuyor.

Flamingo, Türk mutfağının tüm zenginliklerini taşıma iddaası ile 1983 yılında açıldı. O dönemki adresi talimhane olan Flamingo, 1989 yılında şimdi yerine taşındı. Taksim’in en köklü mekanlarından olan ve kendi özel kitlesini yaratan Flamingo gündüzleri restaurant, akşamlarıda canlı müzik ve bar konseptiyle bir eğlence mekanına dönüşüyor. Türkçe pop, latin ve akdeniz müzikleriyle keyifli bir gece geçirmek isteyen gruplar için oldukça iyi bir alternatif. Flamingo mutfağı modern ve geleneksel lezzetlerin bir arada sunulduğu çok güzel bir mutfak. Damak tadınıza ve bütçenize uygun fiyatlarla Türk, Osmanlı ve Dünya mutfağının lezzetlerini tadabilirsiniz.

Havaların ısınmasıyla tercih edebileceğiniz yer elması, roka gibi fresh çorbaların yanı sıra; bahar sebzeli ev yapımı makarna çeşitleri ya da risottoları ile de iddialı olan Flamingo Restaurant & Bar; yazın tadını güzel yemekler ve tatlı bir rüzgarla açık havada çıkarmak için sizleri şimdi “Flamingo Bahçe” ye bekliyor.

Canlı müik geceleri ile beraber bazı dönemlerde performans sanatçılarını da ağırlayan Flamingo'da her Perşembe Swing Geceleri düzenleniyor. Detaylı bilgi için Flapper Swing Flamingo Restaurant & Bar’da sizlerle buluşuyor!

 

Ulaşım

Adres: Recep Paşa Cad.No 9 Taksim, Taksim, İstanbul

Telefon: +90 (212) 235 78 54 – 250 63 22

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X