Floripa, İstanbulluların gözde mekanı

Rumelihisarı’nda restaurant, café ve bar konseptiyle hizmet vermeye başlayan Floripa, sıcak ortamı ve Akdeniz mutfağı ağırlıklı lezzetleriyle, Boğaz müdavimlerinin yeni buluşma noktası olacak.

14.11.2014

İstanbul Boğazı’nın en güzel noktalarından Rumelihisarı’nda açılan Floripa; sıcak ve rahat dekorasyonu ve sunduğu lezzetlerle, yemek ve eğlence için deniz kenarından vazgeçemeyenlerin yeni buluşma noktası oluyor.  Zengin kahvaltı menüsüyle uzun haftasonu kahvaltılarının da yeni adresi olmaya aday olan Floripa, Boğaz’ın en güzel manzaralarından birine sahip konumuyla, hem gözünüze hem damağınıza hitap edecek.

Floripa

Lezzetli kokteylleri, atıştırmalıkları ve paylaşımlı yemekleriyle akşam yemekleri içinde alternetifler sunan Floripa’nın dekorasyonu rahat ve samimi. Akdeniz mutfağı ağırlıklı menüsünde; çorbalar, salatalar, makarnalar, odun fırınında hazırlanan leziz ana yemekler ve pizzalar yer alıyor.

Floripa Restoran

İstanbul'un eşsiz dokusunda keyifli bir mekan Floripa

Konuklarını kendilerini iyi hissedecekleri bir ambiyansta, leziz yemekler ve güzel müzikle buluşturan Floripa’nın akşam saatlerinde bara dönüşen konseptinde, Pazartesi hariç her gün 23:00 - 02:00 saatleri arasında DJ performansları gerçekleşiyor. Mekanda Resident Dj Yaman’ın yanı sıra  perşembe, cuma ve cumartesi  günlerinde de sosyal hayatın tanınmış simaları, DJ setinin başında olacak.  Rumelihisarı’nın eşsiz dokusuyla uyumlu konsepti ve fark yaratacak lezzetleriyle Floripa, haftanın her günü 10:00 - 02:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Ulaşım

Adres: Rumeli Hisarı Mah., Balta Limanı Cd No:4, Rumelihisarı/İstanbul

Telefon: +90 (212) 287 62 20

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X