Forestanbul ile maceraya hazır ol!

Türkiye'nin en büyük açık alan macera ve etkinlik parkı Forestanbul sizleri adrenalin ve eğlenceye davet ediyor. Uzun macera ip parkuru, paitnball heyecanı, tırmanma duvarı ve okçuluk alanlarıyla buradan çıkmak istemeyeceksiniz.

25.11.2014

Forestanbul, Türkiye'nin En Büyük Açık Alan Macera ve Etkinlik Parkı!

İstanbul’un önemli eksiklerinden birisi olan açık alan etkinlik ihtiyacına cevap verebilecek, her yaş grubundan insanların gün boyu kaliteli vakit geçirebileceği bir yer olarak hizmet vermek üzere misafirlerini ağırlama başlayan macera şehri ürkiye’nin en büyük orman içi macera alanı.

65.000 m alanı ile Türkiye’nin en büyük orman içi macera, dinlenme, etkinlik ve eğlence merkezi olan Forestanbul, hem zengin içeriği hem de işletme modeli ve profesyonelliği sayesinde ziyaretçilerine şehrin stresinden, karmaşasından bir nebze uzaklaşarak, doğa ile uyum içerisinde spor yapma, dinlenme ve eğlenme fırsatı sunmaktadır.salincak

Forestanbul'da yaşayacağınız macera aktiviteleri neler?

Macera Parkı, Paintball, Tırmanma Duvarı, Dev Salıncak, Serbest Atlayış, Okçuluk, Gökyüzene Merdiven, Binicilik, Oryantiring.

Gökyüzüne kadar çıkabileceğiniz salıncaklar, uzun zor tırmanma duvarları, panji jumpingin daha az korkulusu serbest atlayış oyunları sadece yetişkinler için değil çocuklar içinde yapılıyor. 

forastanbul-macera

Bireysel aktivitelerin yanı sıra takım oyunlarınında yapılacağı farklı deneyimler yaşatan Forestanbul'da takımının kuran ekipleri eğlenceli bir gün bekliyor. Bunlardan en eğlenceli ve maceralısı Oryantiring. 1 ila 6 saat arasında 10 kişilik ekible oynanan oyun; 200.000 metrekare ormanlık alan içerisinde, ağaçların arasında, gizlenen hedefleri harita ve pusula yardımıyla bulmaya çalışılan eğlenceli bir oyun. 

Forestanbul'da maceraseverlerin yorgunluğunu atmaları için Mangal Keyfi, Piknik Alanı ve Restaurant bölümleride yapılmış. Ailecek, iş arkadaşlarınızla ve ya sevdiklerinizle farklı bir eğlence yaşamak istiyorsanız bu eğlence macera ve etkinlik parkı tam size göre.

Detaylı bilgi almak için www.forestanbul.com web sitesini ziyarat edebilirsiniz.

Ulaşım

Adres: Kurt Kemeri Mesire Yeri (Mithatpaşa Mh. Davutpaşa Cd. Çitfalan Kemerburgaz Yolu Üzeri) Kemerburgaz - Eyüp / İSTANBUL

Telefon: 444 58 67

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X