Forever New'den yeni koleksiyon; Paris Belle

Forever New’in parizyen kadın stilinden ilham alarak hazırladığı Paris Belle koleksiyonu, tek renkli, çizgili ve çiçek desenli seçenekleriyle, “feminen” ve “elegan” görünmek isteyen kadınların favorisi olacak.

17.7.2014

Dünyanın farklı şehirlerinden ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarıyla modaya yön veren Avustralyalı giyim markası Forever New’in göz kamaştıran yeni koleksiyonu Paris Belle, tasarım ve moda başkenti Paris'in gösterişi sevmeyen ama her zaman şık ve sade olmayı başaran kadınlarının stilini ayağınıza getiriyor. 1960’lı yıllarda popüler olan oldukça kullanışlı shift elbiseler, vücuda oturan pantolonlar ve düz-yakasız ceketler yeniden yorumlanarak koleksiyonun ana parçalarını oluşturuyor.

  

Parizyen kadının cazibesini tek renkli elbiselerin sadeliği ve çiçek desenleriyle yansıtan Paris Belle Koleksiyonu’nun öne çıkan renkleri arasında kobalt, zümrüt ve kırmızı bulunuyor. Paris Belle koleksiyonunda yer alan “shift” model elbiseler, 1960’ların feminen stilini günümüze taşıyor. Ünlü film yıldızı Audrey Hepburn ve İngiliz model Twiggy’le popüler olan shift elbiseler, Retro akımların etkisiyle moda dünyasında yeniden gündeme geliyor.

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X