Frankie İstanbul'da müzik eşliğinde Yeni Yıla girmeye ne dersiniz?

Yeni yılı, Sofa Hotel'in terasında yer alan Frankie İstanbul'da unutulmaz kılın.

21.4.2015

Bu ay sizlere özel bir mekandan bahsetmek istiyoruz. İstanbul'un gözde semtlerinden NişantaşıSofa Hotel’in 8. Katında yer alan Frankie İstanbul akdeniz mutfağının en güzel lezzetlerini sunuyor. Frankie, yemek yerken müzikleriyle size arkadaşlık edecek, aradığınız müzik kalitesini iyi yemekleri ile buluşturan bu mekan, damağınıza da hitap edecek bir yer...

Ünlü şef Symeon Triatafliou'un hazırladığı yenilikçi ege menülerini enfes İstanbul manzarasına karşı yiyebileceğiniz bu özel mekan aynı zamanda bir Lounge ve Bar görevi görüyor. Dünyanın her yöresinden ithal edilen zengin şarap menüsünün başında ünlü sommelier Serdar Kömbe var. 

Frankie İstanbul

Akdeniz lokantası , gece kulübü ve bar olarak hizmet veren Frankie İstanbul öğle servisinden gecenin ilerleyen saatlerine kadar muhteşem yemekleri, şık servisi, lounge kısmında İstanbul’u seyrederken veya barda aperatifinizi alırken belli bir saate kadar sizlere eşlik eden güzel müzikleri ile sizin gerçekten hoş vakit geçirmenize olanak sağlayacak mekanlardan.

Mekanda salı, çarşamba ve perşembe akşamları canlı performans gerçekleşiyor. Dj, jazz, lounge, latin şarkılardan harmanlanan muhteşem müzik arşivi ile Frankie misafirlerine keyif dolu saatler yaşatıyor. Aynı zamanda Bar alanında gerçekleşen konserler Sezen Aksu'nun drektörlüğünden çıkıyor. En yakın tarihde gerçekleşecek konser 22 Kasım'da eşsiz yorumcu Nükhet Duru tarafından olacak. 

Frankie İstanbul

Frankie İstanbul'da Unutulmaz Yeni Yıl gecesi

Özel menüleri, kaliteli müziği ve eğlencesi ile fark yaratan Frankie İstanbul, yıldızlı geceye hazır olun!

Frankie İstanbul, uluslararası mutfaklarda deneyimli Executive Chef Serdar Madakbaş ‘ın hazırladığı özel yılbaşı gala menüsü ile bu sihirli geceye renk katıyor… Bu özel hazırlanan menünün yanında canlı performansları ile Ödül & Funk Alaturka grubu sizlerle olacak. Ardından sabahın ilk ışıklarına kadar DJ performansları ile etkinlik devam edecek.

Dünyaca ünlü,Funk,Pop,Disco,Rock şarkılarla Alaturka şarkılarını sendezleyerek Kanun, Darbuka gibi Klasik Türk enstrümanlarıyla ve Türk ezgileriyle süsleyen  FUNK ALATURKA kalabalık kadrosu ve izlenesi sahne performansıyla eğlenceli bir showband’dir.


Ulaşım

Adres: Teşvikiye Caddesi 41-41/A K.8 Nişantaşı - İstanbul

Telefon: +90 (212) 230 66 66

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X