Galata Moda Festivali başlıyor

Türk modasının en uzun soluklu etkinliği Galata Moda Festivali 33 tasarımcı ve yüzlerce tasarım ürünüyle tarihi Ortaköy Hüsrev Kethüda Hamamı'nda kapılarını modaseverlere açıyor.

17.12.2014

Bu yıl  düzenlenen Galata Moda, Taksim Galata Kulesi'nde ki yolculuğunu artık her sene farklı noktalara taşıyarak modaseverlerin ayağına kadar gidiyor. Birbirinden başarılı, ünlü türk tasarımcıların yaratıcı tasarım parçalarını bütün modaseverlerle buluşturdukları etkinlik her sene keyifli bir festivale dönüşüyor. Bu yılda tarihi Ortaköy Hamamı Hüsrev Kethüda'da gerçekleşecek etkinliğe; Zeynep Tosun, Simay Bülbül, Ayşe Deniz Yeğin, Zeynep Erdoğan, Gülçin Çengel, Meltem Özbek, Hande Çokrak, Tuvana Büyükçınar, Hatice Gökçe, Simay Bülbül, Niyazi Erdoğan gibi pek çok tasarımcı yer alıyor. 

galata moda festivali

Türkiye moda tasarım sektörünün, dünya moda akımlarının oluşumunda belirleyici bir ekol haline gelmesi için çalışan Moda Tasarımcıları Derneği tarafından gerçekleştirilen Galata Moda Festivali bu hafta sonu 20-21 Aralık tarihlerinde saat 10:00 ila 19:00 arası gerçekleşecek.

Genç yetenekler ve ünlü tasarımcıların yer aldığı Galata Moda Festivali'nde tasarımcıların ürünlerine uygun ve indirimli fiyatlarla ulaşabileceksiniz. 

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X