Galata'nın ritmi, Ritim Galata da atıyor

Geçmişin nefesini içinize çekebileceğiniz bu tarih kokan mekanda leziz yemeklerin tadına bakabilir, renkli kokteyller deneyebilir, kaliteli müzikle eğlenceye doyabilirsiniz.

22.1.2015

Galata'nın vazgeçilmez mekanı haline gelen ve önümüzdeki ay 6. yılına girecek olan Ritim Galata, hemen yanında bulunan Galata Kulesi ile bütünleşerek ziyaretçilerine tarihin dokusunda yeni lezzetler ve huzur dolu bir ortam sunuyor.

ritim galata beyoglu

Uzun yıllar boyunca rıhtımıyla ülkenin dışa açılan bir kapı olmuş Galata'nın manzarasıyla birleşen Ritim Galata'da, Salı'ları peynirlerin ücretsiz ikram edildiği "Peynir & Şarap Akşamı" ve Perşembe'leri de bu mevsime lezzet veren 'sıcak şarap ile kestane' ikilisi misafirlere alternatif lezzetler olarak sunuluyor. Atıştırmalıklarında, yeşillik ve doyurucu et menülerine kadar zengin bir mutfağa sahip Ritim Galata'da mini hamburgerlerinin yanında Votka Satsuma ve Votka Limonata içemenizi tavsiye ederiz

Sabah kahvaltı ile başlayıp gece 02:00'a kadar açık mutfağı ile Ritim Galata sizleri sabahın ilk ışıklarına kadar ağırlamak için bekliyor.


Ulaşım

Adres: Galatakulesi Sk. No:3 Beyoğlu - İstanbul

Telefon: +90 (212) 292 49 29

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X