Geleneksel iftar keyfi Mövenpick Hotel Istanbul'da çıkar

Mövenpick Hotel Istanbul, 6 Haziran – 4 Temmuz 2016 tarihleri arasında Ramazan’a özgü geleneksel lezzetlerle bezenmiş, canlı fasıl müziğinin eşlik ettiği saraylara layık bir iftar büfesi sunuyor.

20.6.2016

Çeşitli dünya mutfakları ve lezzetli brunchlarıyla ünlü AzzuR Restaurant'da Ramazan çoşkusu...

Başaşçı Giovanni Terracciano ve ekibi tarafından hazırlanan iftar büfesinde Ramazan şerbeti, zengin iftariyelikler, Ramazan pideleri, börekler, zeytinyağlılar, yöresel çorbalar, ızgara ve kebap çeşitleri, mantı, döner ve Türk ve Osmanlı yemek kültürünü yansıtan seçkin örneklerin yanı sıra güllaç, ayva tatlısı, kaymaklı ekmek kadayıfı ve fırın sütlaç gibi tatlılar yer alıyor. AzzuR Restaurant’taki bu benzersiz ziyafetin ardından serinletici bir lezzetle ferahlamak için iftar büfesinde sunulan gurme Mövenpick dondurmalarını deneyebilirsiniz. 

Mövenpick Hotel Istanbul, dostluk ve paylaşma zamanı Ramazan ayında çalışanları, iş arkadaşları ve misafirlerini geleneksel bir iftar davetinde ağırlamak isteyen şirketler için de özel iftar menüleri hazırladı. Size özel ayrılan salonlarda, 10 kişiden 400 kişiye kadar düzenleyeceğiniz iftar davetleriyle ilgili bilgi almak için 0212 319 29 29’dan Ziyafet Ofisi’ni arayabilirsiniz.

Azzur Restaurant'da Türk ve modern mutfak bir arada!

Mövenpick Hotel içinde yer alan AzzuR Restaurant, en taze malzemeler ve zengin baharat çeşitleriyle hazırlanan Akdeniz, İsviçre ve modern Türk mutfağından yaratıcı lezzetlerin keyfini AzzuR Restaurant’ta çıkarabilirsiniz. Açık mutfak olarak kurgulanan mutfaklarında çalışan usta şefleri izleyerek yemek yeme deneyimi yaşatan restaurant misafirlerine güvenle yediklerini gösteriyor. Restaurant şefi İtalyan olunca leziz ev yapımı İtalyan makarnalarını burada yemeniz mümkün hale geliyor.  


Ulaşım

Adres: Mövenpick Hotel İstanbul, Zemin Kat, Levent Mahallesi, Büyükdere Caddesi, No 4, Beşiktaş, İstanbul

Telefon: +90 (212) 319 29 29

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X