Gelin hazır, peki ya damat?

Gelinimiz hazırlıklardan sonra, harika bir görünümle düğünde davetlilerinin karşısına çıkmaya hazır. Gelin için koştururken atlanmaması gereken biri daha varsa o da damat elbette! Gelinlik seçimi kadar zor bir seçim dönemi değil damatlık tercihi ve alımı, fakat yine de gözüktüğü kadar kolay değil. Takım elbise erkeklerin hayatında, özellikle iş hayatlarında, önemli bir rol oynuyor. Ama damatlığınız, bir takım elbise kadar kolay seçilmiyor. Damatlık seçimi için önerdiğimiz yerleri gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

14.4.2017

PAYLAŞ

FacebookTwitterGoogle+Arkadaşına ÖnerYorum Yap

Vakko Wedding

Gelinlik ve damatlık provası eş zamanlı olabildiği gibi, damadın düğünden sadece 5 hafta kadar önce gelmesi de yeterli olabiliyor. Gelinlikte olduğu gibi damatlıkta da gerekli tadilatlar Vakko’nun usta terzileri tarafından yapılıyor. Damatlar için damatlık dışında kuşak, kol düğmesi, papyon, ayakkabı gibi aklınıza gelebilecek her türlü damat aksesuarı da yine burada bulunabiliyor.

Süleyman Seba Cad. No:27 Akaretler / 0212 258 66 08

Vakko Wedding

Gucci

Guccio Gucci klasiklerinin çoğunu 1950’lerin başında üretti; valiz, kravat, ayakkabı gibi ürünler ve bambu kulpa uygun meşhur el çantaları. 1953’te ölümünden sonra, ailesi Paris, Beverly Hills, Londra, Palm Beach, ve Tokyo’da mağazalar açarak müthiş başarılı şirketi yeni boyutlara taşıdı. 1960’lar Gucci İmparatorluğu’na artan şöhret getirdi. Grace Kelly, Peter Sellers ve Audrey Hepburn gibi Hollywood starları Gucci adını “şık” kelimesiyle eş anlamlı hale getirdi.

İstinye Park no. 482 – İstinye / 0212 345 61 30

Gucci

Beymen

Bugün 400’den fazla dünya markasını bünyesinde bulunduran Beymen’in kendi koleksiyonları, dünyada best-in-class (sınıfının en iyisi) olarak kabul ediliyor. Mağazacılık deneyimiyle öne çıkan Beymen, müşteri ilişkileri anlayışı ve müşteri memnuniyeti uygulamalarıyla, yalnız sektöründe değil, farklı sektörlerde de örnek gösteriliyor. Modadaki öncülüğünün yanı sıra, yaratıcılığa verdiği değerle de sektördeki konumunu pekiştiriyor.

İstinyePark No:447 – İstinye  /  0212 335 67 00

Beymen

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X