Gençler Bi Şenlik Fest'16 ile eğlenelim mi?

21 Mayıs'ta KüçükÇiftlik Park'ta gençler Genç Bi Şenlik'te eğleniyor. Model, Yüksek Sadakat, Adamalar ve Gripin'in sahnede olacağı festivali kaçırmayın.

16.5.2016

İstanbul'un en köklü liselerinin katılımı ile gerçekleşecek olan şenlikte birbirinden başarılı müzik grupları sahnede olacak. Yeni müzik anlayışını bizlere sevdiren ve her daim müzklerine yenilik katan Gripin, son zamanların en sevilen alternatif gruplarında Adamlar bu festival için sahnede müzikseverlele buluşacak. Çimlere yayılarak müzik dinleme keyfini bütün güne yayan Genç Bi Şenlik, 16'cısı ile yine unutulmaz bir güne imza atacak. 

Bu yıl ikincisi düzenlenen gençlik festivalinde İstanbullu pop-rock grubu Gripin, farklı kitleleri kendilerine hayran bırakan Model, Kafile ve Fener gibi unutulmaz şarkılara imza atan Yüksek Sadakat, Eski Dostum Tankla Gelmiş albümüyle tanıdığımız Adamlar, Sen Üzülme şarkısıyla yeteneğini herkese kanıtlayan Gürcan Ersoy ve alternatif rock müziğin çiçeği burnunda gruplarından Hayat Meyal sahne alacak. Sosyal medya fenomenlerinden DJ Kerimcan Durmazise enerjisi bitmeyen gençlerle festivalin ilerleyen saatlerinde buluşacak. Gün boyu temponun hiç dinmeyeceği şenliğin sunumunu ise Rock FM’den Mesut Süre yapacak. 

Lise öğrenci birliklerinin festival planlamasında görev aldığı, sosyal sorumluluk, kültür, sanat ve spor faaliyetlerinin olacağı festivalde liseler arası müzik yarışması da düzenlenecek. 20 yaş üstü katılımcının alınmayacağı şenlikte yer alıp, gönlünce eğlenmek istiyorsan sınırlı sayıda satışa sunulan biletleri kaçırma!

Festival'de sizleri neler bekliyor?

  • Liseler Arası Müzik Yarışması,
  • Teknoloji İstasyonu: Fenomen PC oyuncuları ile oyun turnuvaları ve söyleşiler. 
  • Spor İstasyonu: Turnuvalar, ünlü sporcular ile söyleşiler.
  • Kültür-Sanat İstasyonu: Yazar ve oyuncu buluşmaları, atölyeler…

Vip bilet’e Özel koleksiyon Genç Bi Şenlik Tshirt’ü, Toz Boya ve Bez çanta alabileceklerdir. Vip bilet sahipleri çantalarını etkinlik günü etkinlik alanından alabileceklerdir. 


**

**

**

Genç Bi Fest

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X