Gençlerin en sevdiği konser Vodafone FreeZone

Gençler müjde! Vodafone FreeZone Festivali Duman ve Teoman ile şehir şehir geziyor. Vodafone FreeZone Festivali ile gençlerin en sevdiği isimler Teoman, Duman, Ümit Besen ve Gaye Su Akyol 20 Aralık Pazar günü Volkswagen Arena’da sahne alıyor.

14.12.2015

Vodafone’ un geleneksel FreeZone konserleri gençleri müzik coşkusuyla buluşturuyor.

Vodafone FreeZone Konserleri’nde,  rock müziğinin efsane isimleri Teoman ve Duman'ın sahne alacağı Vodafone FreeZone Festivali'nde daha birçok sürpriz isim de gençlerle buluşacak. Gençlerin eğlence anlayışını doğru bir şekilde yansıtan Freezone gençlerin ne istediğini biliyor ve onlara yönelik konser, eğlence ve aktiviteler düzenliyor. Bu yılda kaldıkları yerden devam eden Vodafone Freezone ekibi Türkiye’nin 6 şehrini gençler için dolaşacak. 

Vodafone FreeZone sponsorluğunda Türkiye’nin 15 şehrini “Yavaş Yavaş” akustik turnesi ile dolaşan Teoman, dillere dolanan şarkıları ve müthiş sahne performanslarıyla alternatif müziğin tanınan rock grubu Duman , müziğin duayen ismi Ümit Besen ve Gaye Su Akyol sürpriz isimler, Vodafone Freezone Konserleri ile şehrinize misafir olacak. 

18 Eylül ve 18 Ekim'de Küçükçiftlik Park'ta gerçekleşmesi planlanan Vodafone FreeZone Festivali'ne ait biletlerinizi değiştirmeden 20 Aralık 2015 Pazar günü için kullanabilirsiniz.


ARA

20

2015

Vodafone FreeZone Festival

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X