“Güneşin Sofrasında Nazım ile Brecht” Artık Kenter Tiyatrosu’nda

Türk tiyatrosunun duayenlerinden Genco Erkal’ın yazıp yönettiği “Güneşin Sofrasında Nazım ile Brecht”, kapalı mekân için yeniden uyarlanmış haliyle kış sezonunda Kenter Tiyatrosu’nda sahneleniyor.

23.1.2017

Genco Erkal’ın kalemi aracılığı ile müzik dolu bir sohbete başlayan iki sanatçı; bu sohbete Kurt Weill, Hanns Eisler, Zülfü Livaneli, Fazıl Say, Timur Selçuk, Cem Karaca, Edip Akbayram’ın eserlerini bu sohbete konuk ediyorlar.

Kadıköy Mahmutpaşa Konağı’nın bahçesinde yaz sezonunda gösterimine başlanan ve seyircilerin büyük beğenisini kazanan oyun, kış sezonu için yeniden düzenlenerek bu kez Kenter Tiyatrosu’nda gösterimlerine devam ediyor. Piyanoda Yiğit Özatalay, viyolonselde Deniz Doğangün, klarnet ve saksafonda Çağdaş Engin’in olduğu oyunun oyuncuları ise Tülay Günal ve Genco Erkal.

Hayata dair her şeyi; dünya halini, baskı, zorbalık, adalet, savaş, barış, hapislik, vatan hasretini tartışıp daha iyi bir dünya özlemini anlatan bu oyunda özlediğiniz dünyayı, üzerine düşünme fırsatını bulacaksınız.

Bu keyifli ve başarılı oyunu mutlaka izleyin.

OCA

27

2017

Güneşin Sofrasında Nazım ile Brecht

Mekan :
Saat :

BİLET FİYATI : 56 TL 36 TL
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X