Gürkan Şef Steakhouse Nişantaşı'nda açıldı!

Dünya standartlarında hizmet anlayışıyla yola çıkan Gürkan Şef, İstanbul'u kasıp kavuran ‘steak’ fırtınasına yeni bir soluk getiriyor.

15.5.2014

Ahşabın hakim olduğu yalın bir dekorasyona sahip olan mekan, güler yüzlü servis anlayışı ve lezzetli menüsüyle diğer mekanlar arasında farkını ortaya çıkaracak.

gurkan-sef

Gürkan Şef  benzersiz et işleme ve pişirme teknikleri yanında, müşterileri ile kurduğu yakın ve samimi temas sayesinde İstanbul'da et denince akla ilk gelen adres olma özelliğini taşıyor. Gürkan Topçu  tarafından hazırlanan zengin  içerikli menüde; Gürkan Şef Şato, Gürkan Şef Vals, Gürkan Şef Kobe, Gürkan TOPÇU ’nun  kendi icadı olan Şehvet Tatlısı ve bunun gibi birbirinden özel lezzetler bulunmaktadır.

Gürkan Şef restoranın ortaklarından Tekstilci Servet BEKMAN ve Pırlantacı Ersan KOÇ ise yeni adreslerinde konukların lezzet alışkanlıkları ve konforlarının ön planda tutulduğunu belirttiler. Ayrıca misafirlerin mekana araçlarıyla geldiğinde  ‘nereye park edeceğim’ sorusu oluşmaması için de vale hizmeti verdiklerini söylediler.

Gürkan Şef Steakhouse Nişantaşı özel şarap ve içecek menüsü hazırlandı!

Bu özel menüde yer alan nefis yemekleri tamamlayıcı nitelikteki özel şarap ve içecek menüsü Et’in Jönü tarafından özenle hazırlandı.

gurkan-sef

Gürkan Şef Steakhouse’da Kasap Bölümü

Gürkan Şef Steakhouse’da birbirinden özel etlerin yer aldığı kasap bölümü ve çok değişik lezzetlerin yer aldığı bir de şarküteri bölümü bulunmaktadır.

Mekan haftanın her günü 10:00‘dan gece 00:00’e kadar misafirlerini ağırlayor.

Geriye kalan tek şey Et’in Jönü Gürkan TOPÇU ve özenle kurduğu ekibi tarafından sizleri en güzel şekilde ağırlayacağı GÜRKAN ŞEF STEAKHOUSE’ da misafir olmanız...

Ulaşım

Adres: Teşvikiye Mahallesi Vali Konağı Caddesi No:96/A Nişantaşı, Şişli, İstanbul

Telefon: +90 (212) 291 58 25

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X