GusGus ile İstanbul'da eğlence hız kesmiyor

Tekno, trip-hop ve house tarzlarından etkilenen GusGus 8 Ekim akşamı Babylon Bomonti sahnesinde sizlerle olacak.

9.10.2014

Glastonbury, Split, Creamfields, Benecassim gibi dünyanın en ünlü müzik festivallerinde sahne alan, Björk, Sigur Ros, Depeche Mode, Moloko gibi önemli isimlerin şarkılarına yaptığı remikslerle kendinden söz ettiren GusGus, 8 Ekim Perşembe akşamı Babylon Bomonti'de güçlü kadın vokal Earth ile birlikte Babylon Bomonti'nin etkileyici atmosferinde hayranlarıyla buluşacak.

Geçtiğimiz yıl 13 Aralık’ta Babylon Asmalımescit’te sahne alan ve konser öncesi Babylon stüdyolarında özel bir akustik kayıt gerçekleştiren grubun mini konseri, Babylon’un Facebook, Twitter ve Youtube kanallarında yaklaşık 50 bin izleyiciye ulaşmıştı. Yeni albümlerinde yer alan "This Is What You Get When You Mess With Love” parçasını da ilk kez Türkiye’deki hayranları ile bu yayında paylaşan GusGus konserinin biletleri ise günler öncesinden tükenmişti. İzleyicilerinin heyecanlı bekleyişini dinamik, renkli ve enerjik bir performansla karşılayan GusGus, bu defa Earth’ün etkileyici vokaliyle 8 Ekim’de BabylonBomonti’ye geliyor. İzlanda’nın nordik melodilerini Babylon Kilyos’un etkileyici manzarasına karşı konser verecek grup, dinleyenlerine unutulmayacak bir deneyim yaşatacak.

Tekno, trip-hop ve house tarzlarından etkilenen GusGus, 1995’ten bu yana 9 stüdyo albüme imza attı. Dans müziğinin önemli projelerinden biri olan, “Over”, “David”, “Starlovers” gibi ses getiren birçok single’a sahip grup, 2014 yılında çıkarttıkları son albümleri “Mexico” ile müzik eleştirmenlerinden tam not aldı.


Kapı açılış 20:30
Ah! Kosmos 21:00 
GusGus 22:00


EKİ

08

2015

GusGus

Mekan:
Saat:

BİLET FİYATI: 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X