Güzel Bir Gün diyen festivale hazır olun!

Üç ekip Müzikhol, Nublu ve Souq yıllar içinde geliştirdiği dostluk ve üretim heyecanının ortak meyvesi olan Güzel Bir Gün, alışılagelmiş müzik festivallerinin konser odağını gündüze doğru kaydırmak için hazırlanıyor.

1.5.2015

İstanbul yaza hazırlanırken Mini Müzikhol, Nublu ve Souq güçlerini birleştiriyor; gün boyu sürecek bir piknik, panayır ve konserlerle güneşi selamlıyor.
KüçükÇiftlik Park’ın çimenlerini müzik için oyun sahasına dönüştüren festival, 12.00-24.00 saatleri arasında güzel müzik, oyunlar ve yemekler eşliğinde samimi bir bahar pikniği sunacak bizlere... Alternatif müziklerin arenası Souq, eğlence ve yemeğin adresi Nublu ve Müzihol her hafta sundukları İstanbul eğlence aktivitelerini bir festivalde toplayarak bizler için çalışıyor. Bu sene ilkini gerçekleştirecekleri eğlence dolu bu festivalde çok önemli sanatçılar sahnede olacak. Bunlardan en iyileri her zaman sesine, müziğine hayran kaldığımız Gaye Su Akyol, Büyülü müziklerle başımızı döndüren İlhan Erşahin ve bazen komik bazen siyasal anlatılı müzik tarzlarıyla Büyük Ev Ablukada bunlardan sadece birkaçı.


Güzel Bir Gün Festivaline katılacak sanatçılar,
Kalabrese & Rumpelorchester LiveGuillaume & the Coutu Dumonts
Feathered Sun feat. Chris Schwarzwaelder, Raz O Hara, Jo.Ke & Nu
İlhan Erşahin İstanbul Sessions Live
Buyuk Ev Ablukada Elektro Akustik Live
İnsanlar Live
Gaye Su Akyol Live
Ayyuka Live
John Goo & Undomondo
Klasik Tutan
King Fifi


MAY

30

2015

Yuja Wang

Mekan:
Saat:

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X