Haluk Levent konserine hazır mısınız?

Özlediğimiz sanatçı Haluk Levent, garajistanbul'da Kurtalan Ekspres ile aynı sahneyi paylaşıyor.

14.12.2015

1993 temmuz ayında ilk albümü "Yollarda"yı çıkarttı. Bu albüm aynı zamanda Anadolu rock müziğinin ortaya çıktığı 70’lerden sonra müzik alanında ikinci yükseliş dönemi oldu. "Yollarda" hiç beklenmedik bir şekilde yaklaşık ikiyüzbinlik satış rakamına ulaştı. 

İlk albümün ardından 1995 ekiminde "Bir Gece Vakti" bir milyona yaklaşan satış rakamı yakaladı. Yine 1996'nın hemen sonunda "Arkadaş" albümü piyasaya çıktı. Bu albümle sanatçı, Anadolu rock müziğin müzikal anlamda en başarılı örneklerinden birine imza atmıştır. Haluk Levent, Arkadaş albümü için "Bu albümle dünya standartlarını yakaladım" diyerek müziğini zirveye çıkardı.

haluk levent bayram konseri

Sayısız unutulmaz şarkı bestleyen ve söyleyen Haluk Levent'in en önemli şarkıları; Akdeniz akşamları, Yollarda bulurum seni, Elfita, Sevenler ağlarmış, İçimde ölen biri var ve Hani benim olacaktın. 

Haluk Levent "Yollarda", "Sevenler Ağlarmış", "Elfida" gibi hit olmuş şarkılarının yanı sıra yeni albümünden de birçok şarkıyı seslendireceği performansı kaçırmamak için hemen yerinizi alın.


ARA

17

2015

Haluk Levent Konseri

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X