Hard Rock Cafe İstanbul 2014 büyük açılış partisine hazır mısınız?

27 Eylül 2014 Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek! Bu muhteşem gecede sahnede ise muhteşem performanslarıyla Şebnem Ferah, MFÖ, Pentagram, Moğollar ve Ogün Sanlısoy olacak.

26.9.2014

58 ülkede, 190 noktada yer alan Hard Rock Cafe’nin tüm dünyada aynı konseptle hazırladığı özel açılış partisi 27 Eylül 2014 Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek! Bu muhteşem gecede sahnede ise muhteşem performanslarıyla Şebnem Ferah, MFÖ, Pentagram, Moğollar ve Ogün Sanlısoy olacak.

Dünyanın 58 ülkesinde 190 noktasında yer alan Hard Rock Cafe tüm açılışlarında gerçekleştirilen ve imzası niteliğinde olan gitar kırma ritüelinin de gerçekleşeceği açılış partisine hazırlanıyor. Dünyada açıldığı her noktada yaptığı görkemli partilerin İstanbul ayağında Şebnem Ferah, MFÖ, Pentagram, Moğollar ve Ogün Sanlısoy sahne alacak.

Biribirinden başarılı müzisyenler ile Rock&Roll doyacağımız etkinlikte Şebnem Ferah sevilen parçalarını, MFÖ en eski parçalarını, Pentagram, Moğollar ve Ogün Sanlısoy muuhteşem sahne performansları ile açılış partisinnde sahnede olacak. 

27 Eylül 2014 tarihinde saat 16:00'da kapılarını açacak etkinliğin fiyatı; sahne önü 89TL, ayakta 49TL.

Şova hazır olun ve bu muhteşem partiyi sakın kaçırmayın! 

Konser biletlerini Hard Rock Cafe resmi web sitesinden ve Biletix'den temin edebilirsiniz.

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X