Hayalet Dayı vizyona giriyor

Bugüne kadar bildiğiniz bütün hayaletleri unutturacak kadar bizden bir hayaletle, “Hayalet Dayı” ile tanışmaya hazır mısınız? Değilseniz de fark etmez, çünkü “Hayalet Dayı” sizinle tanışmak için artık aramızda!

9.2.2015

Vizyona yeni girecek eğlenceli Türk yapımı komedi filmi Hayalet Dayı bizleri kahkahalara boğacak.

Kirli geçmişi yüzünden arafta kalan, içten, doğal, biraz huysuz, ama sevgi dolu bir hayalet (Settar Tanrıöğen) ve onun yaşadığı eve taşınan Ozan (Ozan Özcan) ile Caner’in (Caner Özyurtlu) akıl almaz hikâyesini anlatan film başarılı oyuncu kadrosuyla göz dolduruyor.  

hayalet dayı

Film Özeti

Aşırı ucuz, mobilyalı, köhne bir konak bulan Ozan ve Caner’in bu durumla ilgili mutlulukları sadece bir gece sürer. İki kişi girdikleri evde üç kişi olarak kahvaltıya oturan gençler, daha önce benzerini görmedikleri bir ‘Dayı’ ile tanışırlar. Bu olağanüstü durum karşısında ilk başta dehşete düşen iki arkadaş, kısa bir zaman sonra evin asıl sahibi olan “Hayalet Dayı” ile kanka olurlar. Türlü türlü huyları olsa da oldukça sevgi dolu olan bu dayıya alışan Ozan ile Caner, kısa zaman sonra kendilerini “Hayalet Dayı”nın derdine çare aramaya adar ve onu huzura kavuşturmak için kolları sıvarlar.

Ali Yorgancıoğlu’nun yönettiği, senaryosunda Serkan Altuniğne, Ozan Özcan, Ali Yorgancıoğlu imzası olan filmin, oyuncu kadrosu Settar Tanrıöğen, Ozan Özcan, Caner Özyurtlu, Tuğçe Karabacak, Kaan Sezyum, Ülkü Duru ve Esra Dermancıoğlu yer alıyor. 13 Şubat 2015’te sinemalarda vizyonda olacak Hayalet Dayı filmi sizleri bol kahkahaya boğacak. 

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X