Hayvansız Sirk Türkiye Sirki

Türkiye'nin uluslararası ilk hayvansız sirki olan Türkiye Sirki, İstanbul Ataşehir'de bizlere farklı bir eğlence deneyimi yaşatacak.

13.2.2015

Günümüz sirk eğlence anlayışına yeni bir soluk getiren Türkiye sirki, bizlere hayvanları kullanmadan insanların eğlenebileceğini kanıtlıyor.

Çevreyle dost, doğayla barışık ve insan sağlığını önde tutan projelerle Türkiye Sirki, Şubat ayı boyunca palyaço, cambaz gösterileri ve unutulmaz showlarla İstanbul’da olacak. 2006 yılında Ulaş Cankurt tarafından kurulan Türkiye Sirki, 2012 yılında gelişimini tamamlayarak sahne oyunları ve gösteri sanatlarına farklı bir bakış açısı getirdi. İnsanların 1 saatlik eğlencesi için sirk havyalarına yapılan zulümlerin önüne geçmek ve dünyada yaşayan her varlığa değerli olduğunu hissettirmek için bu sirk de insan showları dışından hiçbir eğlence bulunmuyor.

 hayvansiz sirkMisyonları sadece çocukları eğlendirmek ve güldürürken düşündürmek olan Türkiye Sirki “Biz hayatımızın en güzel günlerini çocukların içinde geçirmekten mutluyuz. “ diyerek çocukların yaratıcı hayal dünyalarına katkıda bulunuyor. Anadolu’yu karış karış gezerek aynı zamanda büyüklere iyi şeyler öğretmeyi de hedefleyen milyonlarca insandan birazı olan ekip tüm canlıların dostu, hayvanları sahnede görmekten değil, kendi yaşam alanlarında görmekten hoşnutlar.  

20-21-22-27-28 Şubat ve 1 Mart 2015 tarihlerinde Türkiye Sirki, Ferahevler Mahalesi Kaymakamlık durağına konumlanan Türkiye Sirki Sirk Çadırı'nda showlarını sergileyecekler. Cuma günleri saat 19:00, hafta sonları 13:00/16:00/19:00 saatlerinde arasında gösteriler gerçekleşecektir.


Adres: Ferahevler Mahalesi, Kaymakamlık durağı arkası Sarıyer/İstanbul

Telefon: 0545 915 4545


ŞUB

20

2015

Türkiye Sirki

Mekan:
Saat:

BİLET FİYATI: 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X