Hellmann’s Burger Fest Party Weekend

Türkiye'nin ilk ve en kapsamlı burger festivali olan Hellmann’s Burger Fest’in tematik etkinliği ‘Hellmann’s Burger Fest Party Weekend’ 1 - 2 Ekim tarihleri arasında Zorlu Center’da gerçekleşecek.

27.9.2016

Burgerseverler iyi bilir ki, bir festivaldir burger yemek.

Kocaman köftesi, yumuşacık ekmeği ve birbirinden farklı sosları ile tüm katılımcılarını senin belirlediğin bir lezzet festivalidir. İlk ısırıkta aşkı tadar, her seferinde en büyük ısırığı koparmak için çalışırsın.

Burger’ına çıtır patates kızartması, buz gibi soğuk içecek ve iyi müzik eşlik ettiğinde ise festivalin ‘1 numaran’ olur.

İşte bu nedenle dünyanın 1 numaralı mayonezi Hellmann’s, tüm burgerseverler burger aşklarını doyasıya yaşasın diye Hellmann’s Burger Fest Party Weekend’i gerçekleştirmenin heyecanını yaşıyor. Hellmann’s Burger Fest Party Weekend’te tematik burger stantları, ünlü şeflerden workhop’lar, çıtır patates kızartması, iyi müzik ve birbirinden nefis Hellmann’s sosları burgerseverleri bekliyor.

İyi müzik demişken; Ayhan Sicimoğlu & Latin All Star, 2 Ekim'de Hellmann’s Burger Fest Party Weekend'te müzikseverlerle buluşuyor.


EKİ

01

2016

Hellman's Burger Fest

Mekan :
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X