Hilton İstanbul Bosphorus'da yaza özel eğlence

"Metropool Party Series" GNL organizasyonu ile 7 Ağustos’ta Bora Uzer ile Hilton İstanbul Bosphorus’ta...

1.8.2016

İstanbul’un merkezi Hilton İstanbul Bosphorus'ta 2016 yazına damga vuracak etkinlikler serisi; "Metropool Party Series" başladı.

Hilton İstanbul Bosphorus’un MetroPool partileri ile hem yazın tadını çıkaracak, hem de eğlenceye doyacaksınız. Türkiye’nin ilk uluslararası beş yıldızlı oteli Hilton İstanbul Bosphorus’un havuz başındaki MetroPool partileriyle hafta sonları eğlence dolu geçiyor. Ünlü simaların da katıldığı partilerin ilki bu cumartesi gerçekleşti. GNL Entertainment organizasyonu ile Hilton İstanbul Bosphorus’un havuzunda her hafta farklı konseptlerle konuklar ağırlamaya devam edecek.

Şehirde kalanlara en iyi alternatif Metropool Party'de katılımcılar hem en ünlü DJ'lerle eğlenecek hem de boğaza nazır İstanbul’un en büyük açık hava havuzlarından biri olan Hilton İstanbul Bosphorus Pool’da havuzun keyfini çıkaracak. 1998 yılından itibaren gerek yurtiçi gerek yurtdışı çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren Bora Uzer bu sefer Metropool Party için setin başında. 

Kangroove ile Türkiye’de müzik hayatına giren Uzer, 2009 yılında “B1” adında sekiz Türkçe, dört İngilizce şarkıdan oluşan albümünü Doublemoon Records etiketiyle çıkardı. Albümdeki; “Aramızda bir gerginlik mi var? “Bundan sonra böyle” (feat. Kenan Doğulu), “Dudaktan dudağa” ve “Back in the dayz” şarkılarına klip çekti. Uzer, 2010 yılında başlattığı “B-IN- THE-HOUSE” performansı ile yepyeni bir şov yarattı. Mart ayında “An evening with Hugh Jackman” broadway şovunda Hugh Jackman’la beraber sahne alan sanatçı single ve albüm çalışmalarına devam ediyor. Cumartesi ve pazar günleri 16:30'da başlayacak ve 20:00'ye kadar sürecek etkinlikte Metropool Party düzenleyenlerin İstanbul’da kalanlara bir mesajı var; Mayonu, şortunu kap, şehrin merkezinde havuz ve partinin tadını çıkar. 

Parti Normal;
16:30'da giriş yapacak, etkinliğin sonuna kadar kalacak ve havuzu 16:30-20:00 arası kullanabilecek olan misafirdir. Giriş biletinin içinde sadece 1 yerli içecek dahildir. 

Parti VIP;
16:30'da giriş yapacak, etkinliğin sonuna kadar kalacak ve havuzu 16:30-20:00 arası kullanabilecek olan misafirdir. Giriş biletinin içinde sadece 2 yabancı içecek dahildir, 4 kişi gelmesi durumunda 1 şişe içecek ikram edilir. VIP bilet alanlar, VIP Lounge'ta ağırlanır. 

Tüm gün normal ve tüm gün VIP misafirler aynı şartlara sahip olmakla birlikte tüm gün havuzu kullanabilmektedirler.

İletişim ve detaylı bilgi için: 0(530) 067 57 23 


AGU

07

2016

Metropool Party Serires

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X