Hoppala Summer Market Büyükada’da!

Yerel tasarımcıları destekleyen ve her ay farklı bir mekanda düzenlediği etkinliklerinde tasarımcıların birbirinden özel ürünlerini meraklılarıyla buluşturan Hoppala Tasarım Pazarı, 22 Temmuz’da tasarım pazarı serisinin altıncısına imza atıyor.

19.7.2017

Hoppala’nın bu seferki konsepti ise “yaz”. İstanbul’da güneşli bir yaz gününde yapılacak en güzel şey ise Adalar’a gitmek. Öyleyse, bir tutam keyif, huzur, bol oksijen, leziz tatlar ve tasarım dolu bir gün için buyrun Büyükada’ya!

İstanbul’da “yaz”ı hissedeceğiniz bu etkinlikte, 19 farklı tasarımcının ürünlerini bulabileceksiniz. Her etkinliğinde bir sosyal ya da sivil girişime yer veren Hoppala, bu sayede hem lokal tasarımcıları desteklemeye, hem de bir güncel & sosyal konuya dair farkındalık yaratmaya devam ediyor. Bu ayki etkinliğin konuğu is Barınak Gönülleri Derneği. Ersin Karabulut, Olga Müstecaplıoğlu, Kaan Bağcı gibi isimlerin sahipsiz veya sahibi tarafından terk edilmiş sokak hayvanları için tasarladığı çanta, t-shirt gibi ürünleriyle, Barınak Gönülleri Derneği Hoppala’da! Unutmayın, o gün elde edecekleri gelirin tamamı sokak hayvanları için kullanılacak.

22 Temmuz Cumartesi günü Büyükada’nın en renkli mekanı Akasya ev sahipliğinde gerçekleşecek Hoppala Tasarım Pazarı’nın katılımcıları ise aşağıdaki şekilde:

Ahsem Kaya Jewellery, An.ka Ceramics,  Aylin Bora Jewellery,  BYSİMO ATELİER, Bintheforest, Espavo Design, Ezgi'nin Panayırı, Faga’nın Atölyesi, Gallery Ateş, Lezahmedre, L'estate Bag, Mala Purnima, MOIN'Z, Naif Şeyler, Na Nu Gifts, Nimbus Sabun, sol LA si design, Renklerin Tükkanı ve Wobodo Design.

Siz de havaların ısınmasıyla şehre mola vermek isterseniz, maviliğin ortasında ve İstanbul’a uzanan manzarası ile Büyükada bir vapur uzakta!

Giriş ücretsizdir.

Yer:

Akasya, Büyükada-nizam Mahallesi, 23 Nisan Cad. No:49 (Kahve Dünyası’nın Karşısı)

22 Temmuz Cumartesi, 12.00-19.00

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


X