HUQQA ile boğaza karşı lezzet

Günün ilk saatlerinde unutulmaz bir kahvaltı keyfine ne dersiniz? Açıldığı günden beri boğaz hattının gözde mekanları arasındaki yerini alan HUQQA, hafta içi ve hafta sonu yetmişe yakın kahvaltılık çeşidiyle konuklarını ağırlıyor.

13.3.2015

Eşsiz Boğaz manzarasıyla dünya mutfağının leziz tatlarına ev sahipliği yapan HUQQA, Doğu ve Batı sentezlerinin harmanlandığı konseptiyle misafirlerine özel anlar yaşatıyor. 

Seksene yakın çeşidiyle kahvaltının yeni adresi olan HUQQA, birbirinden enfes lezzetlerle günün ilk saatlerinde konuklarını ağırlıyor. Geleneksel Türk kahvaltısının yanı sıra French Toast, pancake, Müsli dünya lezzetlerinin de sunulduğu HUQQA’da; baklava hamurunda Trabzon minci peynirinden Tokat yöresinin kahvaltılık ezmesine, kendi üretimleri olan ev sucuklarından narenciyeli zeytin çeşitlerine kadar birçok özel tat bir arada sunuluyor.

Modern tasarımıyla ön plana çıkan HUQQA, dünya mutfaklarından farklı damak tatlarını, kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerinin beğenisine sunuyor. HUQQA’nın dekorasyonunda özel olarak tasarlanmış geometrik desenler göze çarparken, kullanılan pastel renkler de genç ekibin enerjik ve modern vizyonunu gözler önüne seriyor.

huqqa

Sahip olduğu eşsiz konumun keyfini ve ayrıcalığını tüm misafirlerine yaşatabilmek için farklı kotlarda, herkesin kendi rahat ve özel hissedebileceği ayrı bölümler oluşturularak tasarlanan HUQQA, tasarımında ünlü Mimar Mahmut Anlar’ın imzasını taşıyor. Gelen misafirleri için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen HUQQA’da özel günler, kutlamalar, doğum günü organizasyonları ya da iş toplantıları için tasarlanan 10-15 kişi kapasiteli özel odalar, rezervasyon sistemiyle hizmet veriyor. Misafirlerin günün her saatini keyifli zaman geçirmeleri amaçlanarak tasarlanan özel odalarda, oyun ve film tutkunları için özel TV ve oyun konsolları ve DVD de bulunuyor. Menüsünde de oldukça titiz tavranan mekan günün en önemli öğünü kahvaltıyla güne başlayarak, eğlenceseverler için günü nargileyle bitiriyor. İçecek menülerinde alkole yer vermeyen HUQQA'da buna rağmen 200 yakın içecek çeşidi yer alıyor. Çilekli Limonata, Saksı, Baristalar tarafından hazırlanan Latte Art ürünler özellikle Balkabaklı veya Nutellalı, Meyve ve bitki çayları, Smootiler, Detoxlar, Alkolsüz kokteyller bunlardan sadece birkaçı.


Ulaşım

Adres: Kuruçeşme Mh. Muallim Naci Caddesi No:56

Telefon: +90 (212) 265 06 66

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X