!f.Music Partileri hız kesmiyor

!f Bağımsız Filmler Festivali'nde her sene gerçekleştirilen !f Music, bu yılda Gökkuşağı partisi ile eğlencenin adı oluyor.

22.2.2016

!f İstanbul’un ilk yılından beri şehrin tüm renklerinin birlikte kutlandığı, yılın en çok beklenen partisi "Gökkuşağı" ise 26 Şubat’ta gerçekleşecek!

Bağımsız Filmler Festivali kapsamında her yıl gerçeklecen !f Music, !f Gökkuşağı Partisi ile ilk yılından beri şehrin tüm renklerinin birlikte kutlandığı !f Gökkuşağı partisi 15 yaşında!

26 Şubat’ta gökkuşağı bayraklarımızı onurla Babylon‘a taşıyoruz! Parti, bu yıl !f Gökkuşağı seçkisinin en kıvrak filmi, Berlin’in artık dünyaca ünlü underground müzikleri ile bezeli Arzu Seni Özgür Bırakacak’tan esinleniyor. Filmi Cinemaximum City's’de izleyip Babylon’a yönetmen Yony Leyser’i de yanımıza alarak, hep birlikte gidiyoruz! Dansa filmin müzik süpervizörü Joey Hansom’ın geceye özel setiyle başlıyor ve ardından gecenin ev sahibesi, filmin de oyuncularından Venezuelalı müthiş Aérea Negrot ile coşuyoruz. 

Parti sırasında içinizdeki renkleri dışa vurmak için Atölye İstanbul’a uğramayı unutmayın... MAC bizi makyajla dönüştürmeye gece yarısına kadar devam edecek. Arzu diyoruz, biz hep diyoruz, özgürleştirir. 

Aérea Negrot kimdir? 
Venezuela doğumlu Aérea, çocukluğundan beri dans ve operadan ilham aldı. Deneysel yolculuğu onu 2004’te Berlin’e götürdü ve orada New York’lu ünlü grup Hercules and Love Affair tarafından keşfedildi. Aérea Negrot’un ilk single’ı ‘All I Wanna Do’ Eylül 2010’da, merakla beklenen ilk albümü ‘Arabxilla’ ise Ekim 2011’de yayınlandı. Aérea’nın canlı performansı, klasik müziğin elektronik ritimlerle buluşmasından doğan özgün bir kolaj niteliğinde; bir çeşit tekno-opera.

Mr. Sür kimdir? 
Mr. Sür müzikal yolculukları sever. 2007’den beri insanları house ve tekno müziklerle dans ettirmeyi ve setlerinde disko klasiklerine selam vermeyi ihmal etmez. Wake Up Call ve Suma Beach oluşumlarının yaratıcılarından ve resident DJ’lerinden biridir. Berlin’deki ‘Homopatik’ partilerinin müzikal başrolü Mr. Ties ile ortak yaptığı kuir parti serisi XES de devam etmektedir. 

Joey Hansom kimdir? 
Berlin çıkışlı bir müzisyen, DJ ve yazar olan Joey, DJ olarak farklı türleri ve tempoları sıralayan renkli setlerini, Time Out 2015 “Berlin‘in en iyi 10 kulüp gecesi” listesinde bulunan çılgın BOO HOO partilerinde çalmaktadır. Joey ayrıca 2015 Montreal Dünya Film Festivali’nde prömiyerini yapan ve !f Gökkuşağı kapsamında gösterilecek olan Arzu Seni Özgür Bırakacak filminin müziklerinin süpervizörlüğünü yapmıştır.


ŞUB

26

2016

!f Music - Suriye Ses Veriyor

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X