İncirli Şaraphane’de size özel menüler

Şarabın büyülü dünyası İncirli Şaraphane’de özel Sevgililer Günü menüsüne caz vokal performansı ile şampanyalar ve pembe köpüklüler eşlik ediyor.

30.1.2015

incirli şaraphane

Kuruçeşme’de, eski bir şarap imalathanesinin restore ederek 700 çeşit şarabıyla Türkiye’nin en büyük kavına dönüşen İncirli Şaraphane, Sevgililer Gününü ‘Pink Love’ temasıyla karşılıyor. Dj Ayhan Korkmaz’a eşlik eden canlı vokal performansı, Sevgililer Günü özel lezzetleri ve bu lezzetlerle eşleştirilen gecenin içkileri ile romantik bir gece sizi bekliyor.

sarap mekanı Özel dekorasyonuyla, farklı sunumlarıyla ve gurme lezzetleriyle hizmet veren İncirli Şaraphane, özel odun ateşinde pişirilerek hazırlanan ‘Art Pizzalar’,  30 farklı çeşit çok özel yerel ve yabancı peynir ve şarküterileri ve farklı gurme lezzetleriyle hem göze hem de damak tadımıza hitap ediyor.  

Peynir ve şarküteri köşesinde, Kars Boğatepe eski kaşarı, obruk dinlendirilmiş mağara peyniri, Çorum’dan gelen Kargı tulumu, çemensiz Boşnak pastırması, Izgara Tokat bez sucuğu yöresel lezzetlerden birkaçı. İncirli’de, şaraba ve pizzaya ekstra hafta sonları canlı müzik ve dj performansları eşlik ediyor. Cumartesi günleri dj Ozan Özturgay’ın performansına, X’in akustik canlı trompet performansı saat 21.00-23.00 arasında eşlik ediyor.

Şaraba dair her şeyi bir arada bulabileceğiniz İncirli Şaraphane, Sevgililer Gününe özel menüsünü tadanlar arasından şanslı bir çifte bir İncirli Tadım Atölyesi hediye ediyor.


Ulaşım

Adres: Kuruçeşme Mh. Muallim Naci Caddesi No:107

Telefon: +90 (212) 257 11 29

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X