Indie-Rock grubu Beirut tekrar İstanbul'da

Batı Avrupa ve Balkan müziğini kendi yorumlarıyla harmanlayan Beirut, yeni albümleri "No No No" ile 28 Mayıs'ta KüçükÇiftlik Park’ta en iyi performansını sergileyecek.

25.5.2016

Beirut değişik kültürlerden gelen müzisyenlerin oluşturduğu, çok iyi müzik kalitesine sahip umut vaadeden bir indie grubu. Zach Condon'un kurucusu olduğu grup  folk müziği ve caz arasında özgün bi sounda sahip. Diğer grup öğeleri; Perrin Clouiter, Jason Poranski, Nick Petree, Kristin Ferebee, Paul Collins, Jon Natchez, Kelly Pratt ve Ben Lanz. Çello, akordiyon, gitar, keman, bateri, tef, ukulele, saksafon ve mandolin gibi bir çok entstürman kullanarak sahne showları yapıyor. 

Indie-Rock'u Dünyaya Sevdiren grup Beirut, yeni albümleri için İstanbul'da!

2012 yılında ve geçtiğimiz sene İstanbul'da konser veren, biletlerini günler öncesinden tüketen grup farklı enstrümanları ve müzikleriyle İstanbullular'la yeniden buluşuyor. Yeni albümlerinin tanıtımı kapsamında Amerika'da verdikleri konserlerin biletleri günler öncesinden tükenen grup, "No No No" için çıkacakları Avrupa turnesi kapsamında 28 Mayıs'ta İstanbullu müzikseverler ile yeniden buluşacak.


Program:
18.00 - Kapı Açılışı 
18.00 - 19.30 - Joy FM – DJ Barthez 
19.30 - 20.30 - Cüneyt Sepetçi 
21.00 - 23.00 - Beirut 


MAY

28

2016

Beiru Konseri

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X