İstanbul Blue Night için geri sayım başladı!

İstanbul gece hayatı ile sokak hayatının bir arada olduğu 7. İstanbul Blue Night Festivali, 26 Temmuz günü KüçükÇiftlik Park’ta efsane bir sokak festivaliyle başlayacak.

7.6.2016

İstanbul Blue Night sponsorluğunda efsane İngiliz rock grubu Muse, 26 Temmuz'da KüçükÇiftlik Park'a bir kez daha hayranlarıyla buluşmaya geliyor!

“İstanbul’da Olur!” mottosuyla hayata geçirilen ve uzun süre hafızalardan silinmeyecek festivalde yok yok! Birth of Joy, Ferman Akgül, You May Kiss The Bride ve ilerideki günlerde açıklanacak diğer gruplar da bu unutulmaz geceye imzalarını atacak.

41. yılını muhteşem festivallerle kutlayan KüçükÇiftlik Park'ın kapıları 26 Temmuz günü elektronik müzik severler için açılacak. Dünyanın en büyük festivallerinde headliner olarak çalan ve canlı performansıyla çok konuşulan genç DJ'ler İstanbul Blue Night ile KüçükÇiftlik Park'ı sallayacak.

İstanbul gece hayatının enerjisi ile sokak sanatının renkli dünyası graffitiyi harmanlayarak şehre dinamizm katmaya hazırlanan festival için yerli ve yabancı birçok DJ'de sahnede olacak. 


TEM

13

2016

İstanbul Blue Night Festivali

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X