İstanbul Lezzetleri Kanyon Sokaklarında

27-28-29 Mayıs tarihleri arasında “İstanbul Lezzetleri Kanyon Sokaklarında” festivali ile İstanbul’un vazgeçilmez ve en bilindik sokak lezzetlerini kendi sokaklarına taşırken, Kanyon misafirlerine de lezzet dolu bir 3 gün armağan ediyor.

1.5.2016

2006 yılında kurulan, ödüllü mimarisi, mağaza seçkisi, geleneksel hale gelen yaratıcı etkinlikleri, misafirlerinin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap veren imkanları ile alışveriş deneyimini yaşam tarzı ile buluşturan Kanyon, 10. yıl etkinlikleri kapsamında İstanbullulara bir teşekkür olarak İstanbul’u ağırlıyor ve şehrin kendisine ev sahipliği yapıyor.

Her zaman güncel, dinamik ve hayata geçirdiği projelerle sektörde öncü olan Kanyon, Mayıs ayında onuncu yaşını kutluyor. Mayıs ayı boyunca düzenlenecek yıl dönümü etkinliklerinde Kanyon misafirlerini birbirinden eğlenceli ve unutulmayacak sürprizler bekliyor.

Sokak Lezzetleri Kanyon'a Misafir Oluyor

27- 28- 29 Mayıs tarihleri arasında “İstanbul Lezzetleri Kanyon Sokaklarında” festivali ile Eminönü’nün meşhur mısırcısı, Karaköy’ün balık dürümü, Saray Muhallebicisi’nin tavuk pilav, yoğurt ve manda dondurması, Tarihi Karaköy Midyecisi’nin midye dolma ve macunu, Türk filmlerine konu olmuş turşucu Asri Turşu’dan turşu ve turşu suyunun yanı sıra simitçiden, içli köfteye, balık ekmekten, ciğerciye, fındıkçıdan, çiğ köfteye, halka şekerden, pamuk şekere, kos helvadan, horoz şekere, Türk halkının vazgeçilmezi ince belli bardakta çaydan, Macrocenter’ın soğuk meşrubatlarına kadar İstanbul’un tüm lezzetleri Kanyon misafirlerini bekliyor. 


İstanbul'un Gözde Semtlerinin Vazgeçilmez Lezzetleri ve şehrin tadı, tuzu İstanbul'un Sokak Lezzetleri Neler? Detaylı öğrenmek için özel yazı dizilerimize göz atabilirsiniz. 


Ulaşım

Adres: Esentepe, Kanyon AVM, Şişli/İstanbul

Telefon: +90 (212) 317 53 00

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X