İstanbul manzarasına karşı Ramazan'da lezzet keyfi

Hilton Istanbul Bosphorus'un Manzara Restaurant'ı, Conrad Istanbul Bosphorus'un Bosphorus Terrace Restaurant’ı ve Hilton ParkSA İstanbul'ın Cloud 7 Restaurant'ında bu Ramazan’da misafirlerine özel lezzetlerle donatılmış zengin iftar sofraları sunuyor.

2.6.2015

Hilton Worldwide İstanbul Otelleri'nin Boğaz manzaralı restaurantlarında iftar keyif sizleri bekliyor. 

Birbirinden şık otel zincirine sahip Hilton Worldwide'ın Conrad İstanbul Bosphorus’un yeni mekanı Manzara Restaurant'da geleneksel bir Ramazan menüsü sunarken  Hilton İstanbul Bosphorus da özel bir atmosferde iftar açmak isteyenlere iki farklı mekan seçeneği sunuyor.  Hilton ParkSA Istanbul ise konuklarını otelin en üst katında, Cloud 7 Restaurant’ta İstanbul manzarasına karşı ağırlıyor.

Manzara Restaurant'da yöresel İftar menüsü

Conrad İstanbul Bosphorus’un yeni mekanı Manzara Restaurant, Ramazan’ı özel set menü ile karşılıyor. Tarihi yarımada manzarasına sahip restoranda misafirleri, zeytinyağlılardan yöresel lezzetlere, geleneksel iftariyeliklerden çeşit çeşit tatlılara enfes lezzetler bekliyor.

Ramazan set menüsünün, içecekler dahil 150 TL olduğu Manzara Restaurant’a iftara gelen misafirler otoparktan ücretsiz yararlanırken, 10 kişilik ve daha kalabalık gruplara yüzde 10 indirim uygulanıyor. 0 - 6 yaş arası çocuklara iftar menüleri ücretsiz, 6-12 yaş arası çocuklar içinse yüzde 50 indirimli. Ayrıca konaklama, sahur ve Manzara Restaurant’ta iftar dahil Ramazan ayına özel konaklama paketi sizi bekliyor.


Adres: Barbaros Blv. No:5, Beşiktaş

Telefon: (0212) 310 2525


Osmanlı -Türk mutfağı ve Lübnan lezzetleri Bosphorus Terrace Restaurant'da!

Hilton İstanbul Bosphorus da özel bir atmosferde iftar açmak isteyenlere iki farklı mekan seçeneği sunuyor. Nefes kesen Boğaz manzarasıyla Bosphorus Terrace Restaurant’ı tercih edenler, burada fasıl müziği eşliğinde Osmanlı ve Türk mutfaklarının seçkin örneklerini tadabiliyor. Bosphorus Terrace Restaurant’ta açık büfe iftar menüsü fiyatı, alkolsüz içecekler, çay ve kahve dahil 135 TL.

İftarda biraz daha “uzaklara gitmek” isteyenler içinse doğru adres Lübnan mutfağından seçkin lezzetler sunan Al Bushra. Konuklar, Al Bushra’nın ferah bahçesinde, şeflerin Ramazan için özel olarak hazırladıkları menülerin tadını çıkarabiliyor. İçeceklerin dahil olduğu özel iftar menüsünün fiyatı 135 TL. 10 kişilik ve daha kalabalık gruplar yüzde 10 indirimden yararlanıyor. 0 - 6 yaş arası çocuklara iftar menüleri ücretsiz, 6-12 yaş arası çocuklar içinse yüzde 50 indirimli. Ramazan boyunca Al Bushra ve Bosphorus Terrace Restaurant’da alakart servis de devam ediyor.

İftar için gelen misafirlere otoparkın ücretsiz olduğu Hilton İstanbul Bosphorus, otelde konaklayanları da unutmadı; konuklar dilediklerinde kahvaltı yerine sahur menüsü sipariş edebiliyor. Ayrıca konaklama, sahur ve Bosphorus Terrace Restaurant’da açık büfe iftar dahil Ramazan ayına özel konaklama paketi sizi bekliyor.


Adres: Hoca Paşa Mh., Pool Cafe, Nöbethane Cd No:10 Harbiye

Telefon: (0212) 315 6000


Boğaza karşı iftar keyfi Cloud 7 Restaurant'da

Hilton ParkSA Istanbul ise konuklarını otelin en üst katında, Cloud 7 Restaurant’ta ağırlıyor. Misafirler, açık havada, muhteşem Boğaz manzarasına karşı iftar açıyor. Özenle hazırlanmış iftar menüsünden önce geleneksel iftariyelikler, zeytinyağlılar ve çeşit çeşit mezeler sunuluyor, ardından masaya çorba, ara sıcaklar ve ana yemek geliyor. Tatlı, meşrubat ve çay-kahve ikramıyla iftar sofrası tamamlanıyor.

İçeceklerin dahil olduğu özel menünün fiyatı 125 TL, 10 kişilik ve daha kalabalık gruplara yüzde 10 indirim uygulanıyor. 0 - 6 yaş arası çocuklara iftar menüleri ücretsiz, 6-12 yaş arası çocuklar içinse yüzde 50 indirimli. Ayrıca konaklama, sahur ve Cloud 7 Restaurant, Bar & Terrace’da iftar dahil Ramazan ayına özel konaklama paketi sizi bekliyor.


Adres: Bayildim Caddesi No:12, Maçka İstanbul

Telefon: (0212) 310 1200

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X