İstanbul'da Dj show zamanı

Birbirinden yetenekli DJ'ler İstanbul'da müzikseverlerle buluşmaya devam ediyor. Jon Rundell, Loco & Jam, Steve Mulder, Markus Schulz ve daha pek çok DJ garajistanbul sahensinde...

11.5.2016

Dünyanın en iyi DJ'lerinin yüz binlerce elektronik müziksever tarafından oylanarak sıralandığı DJMag Top 100, 2014 listesinin açıklanmasıyla birlikte başlayan uluslararası turnesi geçtiğimiz aylarda başladı ve bitti. Martin Garrix, Armin van Buuren ve Sunnery James & Ryan Marciano gibi elektronik müziğin en büyük isimlerini milyonlarla buluşturan DJMag Top 100 turnesi ardından sırada elektronik müzikseverlerin merakla beklediği konsept show Don’t Let Daddy Know var.

Hollanda, İngiltere, Belçika, İspanya, Şili gibi pek çok ülkede sayısız sold-out şovun ardından muhteşem süprizlerle dolu Don’t Let Daddy Know, 14 Kasım’da Life Park’ta İstanbullu elektronik müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor!

Son dönemdeki yükselişiyle Creamfields, Ziggo Dome, Ibiza gibi ünlü sahnelerde binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen muhteşem şovlara imza atan ve sahnesinde dünyanın en büyük DJ'lerine yer veren Don’t Let Daddy Know’un yeni durağı İstanbul.


Line-up:
Afrojack
Knife Party
Dannic
Kura
Sem Vox
Third Party
Arem Özgüç
b2b
Arman Aydın

Deluxe lounge bilet sahipleri ücretsiz premium ikram servisinin yanı sıra sahne önünde serbest dolaşım hakkına sahip oloacaklar. 18 yaşından küçük katılımcılar Deluxe Lounge’a ebeveyn refakatinde katılım gösterebilirler.


 Top100 DJs Dünya Turnesi, ilk İstanbul ayağına misafir olan sanatçılar!

2006 yılında bir araya gelmiş ve Ultra Music Festival, Sensation, EDC gibi pek çok büyük festivalde sahne almış Hollandalı elektronik müzik duosu Sunnery James & Ryan Marciano bu müzik dolu etkinlik kapsamında sahnede olacak.

Gerçek adı Martijn Garritsen olan Hollanda asıllı genç yetenek Martin Garrix, 2012 yılında SLAM FM Nightlife Ödüllleri'nde "Yılın En Yetenekli DJ"i ödülünü kazandı. 1996 doğumlu DJ "Animals" şarkısı ile dünyaca tanındı ve şarkısı Avrupa listelerinde büyük başarı elde etti. 

Elektronik müzik dünyasına adım attığı 2011 yılından bu yana kısa sürede milyonların hayranlığını kazanan, hit şarkılarıyla geleceğin bir numaralı DJ'lerinden olmaya aday Martin Garrix, İstanbul’daki ilk performansıyla, Top 100 DJs Dünya Turnesi İstanbul’u sallamaya geliyor. Genç yaşta dünyanın en büyük festivallerinde headliner olarak sahne almış olan Martin Garrix, Armin van Buuren ile birlikte uzun süre unutulmayacak bu etkinlikle Türkiye’de ilk kez elektronik müzikseverlerle buluşacak. 


Güncel DJ Konserler için İstanbul'da Dj show zamanı yazımıza göz atabilirsiniz. 

KAS

14

2015

Don’t Let Daddy Know

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X