İstanbul’da Gelin Saçı & Makyajı için En Doğru Adresler

Düğün saç ve makyajınıza az çok karar verdiyseniz, işi uzman ellere bırakma zamanı gelmiş demektir. İşte sizi düşlediğiniz kusursuz güzelliğe kavuşturabilecek uzman önerilerimiz!

20.4.2017

PAYLAŞ

FacebookTwitterGoogle+Arkadaşına ÖnerYorum Yap

Gelinliğinizi seçtiniz, düğün mekânınız da belli, sıra detaylarda… Gelinlik tabii ki tek başına sizi mükemmel gösterebilir, ama onu asıl tamamlayacak olan makyajınız ve saçınız. Makyaj ve saçınız ne kadar iyi olursa o kadar kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Saç – makyaja karar verirken detayların üzerinde durun. Sıkı bir topuz yaptırırken, ilerleyen saatlerde başınızı ağrıtabileceğini veya açık bir saç kullanmanın sizi gereğinden fazla sıcak tutabileceğini düşünmeniz gerekiyor. Siz az çok kafanızda bir şeyleri belirlediyseniz, işi uzman ellere bırakma zamanı gelmiş demektir. İşte sizi düşlediğiniz kusursuz güzelliğe kavuşturabilecek uzman önerilerimiz!


Eti's

Ödüllü Ünlü Makyaj sanatçısı Aslı Ayfer Tirtom ile özel günlerinizde profesyonel makyajda kusursuz bir güzelliğe kavuşacaksınız. Show Dünyasında tanınmış simalarla dizi film-klip-katalog –tanıtım filmi ve fotoğraf çalışmaları alanlarında halen hizmet veren Aslı Ayfer Tirtom Türkiye Make Up in Türkiye Make Up Yarışmalarında çeşitli ödülleri bulunuyor.

Etis

Oğuz Yanal Saç Tasarım ve Güzellik Salonu

Barbaros Bulvarı Balmumcu'da 2008 yılından bu yana hizmet veren olan Oğuz Yanal kuaför moda ve saç sanatının teknolojiyle birleştiği salonunda özenle seçilmiş ve eğitimler almaya devam eden ekibiyle hizmet veriyor.

Oğuz Yanal Saç Tasarım ve Güzellik Salonu

Hamiyet Akpınar

Ekranların en ünlü güzellik uzmanlarından Hamiyet Akpınar, Çağla Şıkel, Burcu Esmersoy gibi birçok ünlünün ve Aşk-ı Memnu’da Bihter Ziyagil, Kiralık Aşk’ta Defne gibi birçok dizi karakterinin de makyajlarını yapmasıyla kadınların gönlünü kazanmıştır. Profesyonel gelin makyajı da yapan Hamiyet Akpınar’ı bu özel gününüzde kusursuz olmak için mutlaka düşünmelisiniz.

Hamiyet Akpınar

Çiğdem Yartaşı

Türkiye’nin ünlü makyözlerinden Çiğdem Yartaşı düğünlerinde kusursuz olmak isteyen gelinleri istedikleri görünüme kavuşturuyor. Birçok ünlü ismin ve markanın makyaj uzmanlığını yapan, yurt dışına açılmış bir makyaj sanatçısı olan Çiğdem Yartaşı, en özel gününüz için doğru seçim olabilir.

Çiğdem Yartaşı

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X