İstanbul'da Nerede Kokoreç Yenir?

Sakatat ürünleri arasında en lezzetli olan ve sevilen yiyeceklerden biri olan kokoreç, özellikle İstanbullular ve İzmirlilerin vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alır. Her yerde yenilemeyen bu lezzetin İstanbul'da birçok kaliteli adresi buluyor.

30.3.2017

PAYLAŞ

FacebookTwitterGoogle+Arkadaşına ÖnerYorum Yap

Ozzie's Kokoreç

Beyoğlu Dolapdere'de bulunan mekân ilk olarak hijyenik oluşu ve zengin kokoreç menüsüyle gözünüze çarpıyor. Kokoreçi sadece ekmek arası değil birçok farklı şekilde ve lezzette sunuyorlar. Özellikle közde kokoreç konusunda usta olan işletmede ürünleri pişirme kısmı gözünüzün önünde yapılıyor. Fiyat açısından da uygun olan Ozzie's Kokoreç her kesime hitap ediyor ve kokoreçe yeni bir soluk getiriyor.

Ozzies Kokoreç

Çengelköy Kokoreççisi

Üsküdar Çengelköy'de uzun yıllardır hizmet veren meşhur Çengelköy Kokoreççisi İstanbul'un en iyi kokoreççileri arasında yerini alıyor. Hijyenik ve kaliteli kokoreçleriyle geniş bir kitlesi olan mekân aynı zamanda birçok ünlü kişiyi de ağırlamıştır. Lezzetiyle ünlü bu mekân uygun fiyatlarıyla da kalitesini korumaya devam ediyor.

Çengelköy Kokoreççisi

Kral Kokoreç

Eminönü Fatih'te bulunan kokoreççi İstanbul'da bulunan en iyi kokoreççiler arasında yerini alıyor. Tadıyla nam salmış olan bu mekânda isterseniz İzmir usulü kokoreç de yiyebilirsiniz. Dışarıya konulmuş küçük masa ve tabureler kendinizi sıcak bir ortamda hissetmenizi sağlıyor. 

Kral Kokoreç

Özen Kokoreç

Beşiktaş'ta bulunan Özen Kokoreç yakaladığı lezzeti, hijyenik ortamı, İzmir usulü kokoreç ile İstanbul'un en iyi kokoreççileri listesine adını yazdırıyor. Közde kokoreç konusunda da başarılı olan mekân fiyat olarak da uygunluk sağlıyor ve bütçenizi sarsmadan kaliteli kokoreç yiyebileceğiniz nadir mekânlar arasında yerini alıyor.

Özen Kokoreç

Beylerbeyi Paşa Kokoreç ve İşkembe

Kokoreciyle nam salmış mekanlar arasında yeralan mekân Çengelköy Üsküdar'da bulunuyor. Beylerbeyi Paşa Kokoreç, kokoreci lezzetlendirme aşamasında kullanılan baharatlar sayesinde en iyi İstanbul kokoreççileri arasında yerini alıyor.

Beylerbeyi Paşa Kokoreç ve İşkembe

Şampiyon Kokoreç

Şampiyon Kokoreç'in İstanbul'un farklı yerlerinde şubeleri bulunuyor. İşletmenin büyük kitlelere ulaşmasındaki en önemli etken ise her şubesinde aynı lezzet kalitesini veriyor olması. Şampiyon Kokoreç tüm şubelerinde sunduğu hijyenik, lezzetli ve uygun fiyatlı kokoreçleriyle büyük bir beğeni topluyor.

Şampiyon Kokoreç

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X