İstanbul'dan Uçakla 3 Saatten Kısa Sürede Gidebileceğiniz 9 Yer

İstanbul’dan uçak yolculuğuyla en kısa sürede gidilebilecek yurt içi-yurt dışı 9 yeri, sizin için listeledik.

16.3.2017

PAYLAŞ

FacebookTwitterGoogle+Arkadaşına ÖnerYorum Yap

İstanbul konumu bakımından birçok şehir ve ülkeye kısa mesafede yolculuk yapılabilecek bir şehirdir. İstanbul'dan uçakla 3 saatten kısa bir sürede yurtiçi ve yurtdışında gidebileceğiniz yerler bulunur. Peki, İstanbul'dan uçakla 3 saatten kısa sürede gidebileceğiniz yerler nerelerdir?

Yurt Dışında Gidilebilecek Yerler:


Avusturya- Viyana

Avusturya'nın başkenti Viyana'ya uçak yolculuğu ile yaklaşık 2 saatte ulaşabilirsiniz. Bu süre zaman zaman yarım saat azalabilir. 

Viyana

Mısır

Mısır'a İstanbul'dan uçakla sadece 2 saatte gidebilirsiniz. Eşsiz piramitleri, tarihi yapısı ile adından söz ettiren bu ülkeye kısa sürede ulaşabilir ve ziyaret edebilirsiniz.

Kahire

Azerbaycan- Bakü

Kardeş ülke Azerbaycan'ın başkenti Bakü ile İstanbul arası uçakla 2 saat 12 dakika sürer. Bu kadar kısa bir sürede kardeş ülkeyi ziyaret edebilirsiniz

Bakü

Ukrayna- Kiev

İstanbul'dan uçakla sadece 2 saatte Ukrayna'nın en büyük şehri ve aynı zamanda başkenti olan Kiev'e gidebilirsiniz.

Kiev

İtalya- Roma

İstanbul ve Roma arası uçakla 2 saat 30 dakika sürmektedir. Aşkın şehri diyebileceğimiz Roma, aynı zamanda eşsiz tarihi mekanları, moda haftaları gibi birçok unsuruyla turizm açısından da önemli bir şehirdir. Bu güzel şehri İstanbul'dan sadece 2 saat 30 dakika uçak yolculuğu yaparak ziyaret edebilirsiniz.

Yurt İçinde Gidilebilecek Yerler:

Gaziantep

Lezzetli yemekleri, tarihi mekanları ve Kurtuluş Mücadelesi sırasında almış olduğu unvanı ile gazi şehrimiz Gaziantep ile İstanbul'un uçak yolculuğu süresi 2 saattir. 

Gaziantep

Rize

Karadeniz Bölgesi'nin mükemmel doğasına ev sahipliği yapan şehirlerimizden biri olan Rize'ye İstanbul'dan uçak ile 1 saat 30 dakikada gidebilirsiniz.

Rize-Ayder Yaylası

İzmir

Ege Bölgesi'nin eşsiz şehirlerinden biri olan İzmir'e İstanbul'dan uçak ile ulaşım yalnızca 1 saattir. 1 saat kadar kısa bir sürede bu şehre yolculuk yapabilirsiniz.

İzmir

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X