İstanbul'u bir de İstanbul fotoğrafları ile izleyin

Başarılı fotoğraf sanatçısı Mevlut Maşalacı'nın ikinci kişisel sergisi "İstanbul"u 2 Mayıs'da Cemal Reşit Rey'de kapılarını sanatseverlere açtı.

28.4.2015

Bir dergi tarafından son otuz yılın Balkanların en iyi fotoğraf sanatçısı seçilen Mevlut Maşalacı’nın“İstanbul” adlı sergisi 02 Mayıs Cumartesi günü İBB. Desteği ile saat 15.00’te Şişli Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda açılıyor.

Geçtiğimiz yıl açtığı 2’nci kişisel fotoğraf sergisi “Dünya Notları” ile büyük beğeni toplayan fotoğraf sanatçısı Mevlut Maşalacı, İstanbul fotoğraflarından oluşan sergisini sanatseverlerin gösterimine sunuyor. Sergide İstanbul’un farklı yerlerinde çekilmiş birbirinden güzel 50 adet fotoğraf yer alıyor. İleride tüm fotoğraflarını yurtiçi ve yurtdışı olarak iki ayrı kitap olarak yayınlanmayı düşünen sanatçının İstanbul fotoğrafları ise kitapçık olarak ziyaretçilere sunulacak.

Bugüne kadar pek çok karma sergiye katılan ve yurtiçi ve yurt dışında fotoğraf gösterileri yapan Mevlut Maşalacı’nın 3’üncü kişisel sergisi “İstanbul”,  10 Mayıs Pazar gününe kadar ziyaret edilebilir.


Ulaşım

Adres: Şişli Cami Kvş. Şişli/İstanbul

Telefon: +90 (212) 231 51 03

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X