İstanbul’un Boğaz Manzaralı 4 Düğün Mekânı

İstanbul’da boğaz manzarasında en güzel düğün nerede yapılır? Sizler için listeledik.

14.3.2017

PAYLAŞ

FacebookTwitterGoogle+Arkadaşına ÖnerYorum Yap

Masal gibi bir gün yaşamak, hayatınızı paylaşacağınız kişiye evet derken tüm boğaza karşı haykırmak ve İstanbul’un büyülü boğaz manzarasına karşı sevdiklerinizle brlikte unutulmayacak bir gün geçirmek istediğinizde, sizler için en doğru tercih İstanbul’da boğaz manzaralı düğün mekanları olacaktır. Boğaza karşı en özel gününüzü unutulmaz kılacak düğün mekanlarını sizler için derlediğimiz yazımıza hemen göz atmalısınız. Daha pek çok seçeneğin bulunduğu mekanlar içinde sizler için derlediğimiz boğaz  manzaralı düğün yeri alternatifleri;


Sait Halim Paşa Yalısı

İstanbul’da boğaz manzaralı en iyi düğün mekanları denilince akla ilk gelen yerlerden biri de Sait Halim Paşa Yalısı'dır. Yeniköy’de bulunan boğaz mazaralı mekan 500 kişilik kapasiteye sahiptir. Masal gibi bir düğünü olsun isteyenlerin ilk tercih ettiği yerler arasındadır. Rüya gibi bir düğün günü yaşayacağınız Sait Hali Paşa Yalısı, evlenen çifte en özel sürprizleri de sunarak gününüzü çok daha özel kılacaktır.

Sait Halim Paaşa Yalısı

İstanbul Vilayet Evleri

İstanbul’da boğaza karşı rüya gibi bir düğün için, 300 kişilik kapasiteye sahip ve harika bir manzaraya karşı kurulmuş İstanbul Vilayet Evleri, en doğru tercih olacaktır. En özel gününüzü en özel kılacak İstanbul Vilayet Evleri, yeni evlenen çiftlere sunduğu hediyelerle de İstanbul boğaz manzaralı en iyi düğün mekanları içinde yerini alır. 

İstanbul vilayet evleri

Eski Büyükdere İskelesi

2013 yılında Büyükdere Kasrı Gıda Turizm A.Ş’nin işletmesini devraldığı Eski Büyükdere İskelesi, restore edilerek boğaz manzaralı harika bir mekan haline dönüştürüldü. En özel gününüzü, 300 kişilik kapalı ana ve teras kapasitesine sahip bu muhteşem manzaralı yerde gerçekleştirerek tarihi bir çatı altında rüyalarınızı süsleyen bir düğüne imza atabilirsiniz.

Eski Büyükdere İskelesi

Qubbe İstanbul

İstanbul’un en iyi manzarasına sahip düğün mekanları içinde, İstanbul Boğazı’na ve İstanbul’a yukarıdan bakarak benzersiz bir atmosferde en özel gününüzü yaşamak istediğinizde Qubbe İstanbul, sizler için en doğru tercih olacak. 400 kişilik kapasitesiyle hizmet veren işletme, düğün gününüzde hiçbir detayı atlamamak ve sizlere bir ömür boyu unutamayacağınız bir gece yaşatmak için özel Qubbe İstanbul Wedding Team ile hizmet verecektir.

Qubbe İstanbul düğün

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X