İstanbul’un En İyi 5 Spor Salonu

İstanbul’daki en iyi spor salonlarını sizler için listeledik.

10.4.2017

PAYLAŞ

FacebookTwitterGoogle+Arkadaşına ÖnerYorum Yap

Artık havalar ısınıyor ve haliyle sahil sezonu yaklaşıyor. Sahilde iyi bir görünüme sahip olmak için spor yapmamız gerekiyor. Bu yazımızda sezona fit bir şekilde girmek isteyenler için İstanbul’daki en iyi 5 spor salonunu yazdık.


Hillside City Club

İstanbul’un en iyi spor salonları arasında yer alan Hillside City Club, Etiler’de bulunur. Komplekslerinin temizliği, çalışanların oldukça saygılı olması, aletlerin sürekli bakımının yapılması ve imkân fazlalığı gidenleri müdavimi yapar.

Hillside City Club

Macfit

#BahaneYok sloganıyla yola çıkan İstanbul’daki spor salonlarından Macfit’in, sloganıyla paralel olarak birçok şubesi bulunuyor. Macfit bünyesinde sadece klasik sporlar değil Zumba, Dance Cardio, AERO & H.A.T, Pılates gibi etkinliklerin özel dersleri de alınabiliyor.

Macfit

Urban Spinners

Maslak’da bulunan Urban Spınners, müşterilerine hem hayat stresinden uzaklaşmak, hem de kalori yakmak için sporu öneriyor. Eğitmen kadrosunda bir çok uzman bulunan Urban Spınners, misafirlerine bir çok alternatif konuda özel ders imkânı da sağlıyor. 

Urban Spinners

Nefess Yoga

İstanbul’un en iyi spor salonlarında Nefess Yoga, son dönemlerin trendlerinden olan yogayı, Moda’da huzurlu bir ortamda öğretmek için kurulmuş. Nefess Yoga’da sadece yoga değil,  doğaçlama dans dersleri ve beden dili dersleri de almak mümkün.

Nefess Yoga

Zone

Fitness kültürüne farklı bir hava getiren Zone’ın Ataşehir, Göktürk ve Zorlu’da şubeleri bulunuyor. Ünlü sporcuların ve saygın iş adamlarının tercih ettiği Zone’da ;birebir özel ders, grup özel dersi gibi imkanların yanında diyetisyen desteği de sağlanıyor. 

Zone

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X